administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 14. března   2020

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
KST Libědice C 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B 

soutěž zrušena (nařízení vlády)

herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
KST Libědice A 
soutěž zrušena (nařízení vlády) 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

2010 - 2012

 

Před novou sezónou

Ustálený kádr, to bude naše zbraň v nadcházejícím ročníku soutěží. Áčko jde do boje o krajské body. Cílem není jen udržení v soutěži ale pokus o možný posun i do vyšší soutěže. Pro Vendy Soutnerů není věc neznámá a pro Milana a Pepu prozatimní vrchol kariéry. Ale pozor, výkonnost obou prověřila účast na mnoha turnajích v uplynulé sezóně a mnohé úspěchy nad hráči z vyšších soutěží mohou být předzvěstí úspěšného ročníku. 

Béčko by mohlo bojovat o přední příčky soutěže a případný postup do vyšší soutěže by byl úspěchem. Céčku by slušel střed tabulky a pro úspěch určitě udělá vše co bude v jeho silách. 

 

 

 Posily pro nadcházející ročník soutěží a rozrůstání oddílu

Nadpis tohoto článku opravdu nelže. Rozvoj oddílu stolního tenisu v naší obci přilákal i díky krátké vzdálenosti (od bydliště) do našich řad dva velice zkušené hráče.  Jeden starší, druhý mladší, otec a syn. Zkrátka Václavové z rodu Soutnerů. Starší s ligovou zkušeností a působením v SRN, mladší již se zkušeností divizní. K dobudování "A" týmu již stačí dotáhnout přestup Pepi Kalánka a porvat se v nadcházející sezoně o postup do vyšší soutěže. 

Rozvoj oddílu je ale i v "B" a "C" družstvu. Tam se kouzlo rozvoje zahryzlo do mladších kluků a ti budou bojovat o ta nejlepší umístění, tak aby byl podporován "A" tým.

 

        Tým SK Libědice pro sezonu 2011/2012

                           Milan Lhotský,   Láďa Szetei,  Pepa Bartoň          

                         Dušan Šablatúra,  Jirka Molnár,  Jirka Tomeš 

 

 

Předsezonní turnaj družstev

Byl to vlastně pokus, jak zpestřit přípravu před sezonou. Model turnaje byl pojat tak, aby se prolnula soutěž družstev a každý hráč odehrál co nejvíce kvalitních utkání.

Z názorů hráčů bylo zřejmé, že tento model byl úspěšný. Skupina A byla záhy rozhodnuta kde vítězství slavil aspirant postupu Výškov. Skupina B byla vyrovnaná už do posledního kola. Tam rozhodl skvěle hrající Petr Kroupa z Lubence o finalové účasti svého mužstva a domácí tím posunul do zápasu o třetí místo. V zápase o 5. místo přehrálo mužstvo Kryr domácí béčko. V zápase o třetí místo byla velká škoda zranění Milana Horňáčka z družstva SG pošta Kadaň. Tím domácímu áčku usnadnilo boj a to skončilo třetí.

Finálový duel mezi OÚ Výškov a Spartakem Lubenec byl opravdu na vysoké úrovni.

Vrcholem byl duel již zmiňovaného Petra Kroupy a Výškovského Jirky Mildorfa. Jirka vedl již 2:0 na sety ale bojovnost Petra a také dovednosti slavila konečný úspěch kdy otočil utkání a zvítězil 3:2. Potlesk ve stoje právě nehrajících hráčů po posledním míčku, byl opravdu pro oba hráče zaslouženou odměnou za předvedenou hru. Bohužel, větší vyrovnanost mužstva Výškova rozhodlo o těsném vítězství 5:4.

Hodnocení turnaje ze strany pořadatelů je bráno jako úspěšné a hodnocení ostatních družstev nechám na nich. Máme na to vyhrazené místo na stránkách.

 

 

 

Poděkování

Členové klubu stolního tenisu SK Libědice děkují obci Libědice a firmě RRR spol. r.o Chomutov za věcný dar v podobě opravdu reprezentativních stolů na stolní tenis pro reprezentaci obce v soutěži OP2

 

 

 

Vážení sportovní přátelé

Naše premiérové účinkování v soutěži je minulostí. Byla to opravdová škola stolního tenisu ve které se určitě neztratila naše týmová jednička. Bez Pepčových bodů by naše skóre bylo hrozivé. Na druhé straně kdo sledoval jak to komu šlo určitě viděl, že body na konto v závěrečných kolech přinášeli i ostatní hráči. To je dobrá zpráva z které se bude určitě moci těžit v následující sezóně. Kádr bude určitě doplněn Jirkou Molnárem, který již nějakou tu soutěžní zkušenost má a bude určitě pro nás méně zkušené dobrým tréninkovým partnerem a určitě i týmovým přínosem. Vždyť opravdu na co může naše partička být pyšná je právě týmový a přátelský duch.

 

Děkujeme i fanouškům a to jak těm co se na nás přišli podívat, tak těm skeptičtějším bez kterých by to také nešlo. Právě ti nás utužili v tak dobrou a přátelskou partu.

 

 

Výsledky sezóny 2011-2012

22.04.2012 09:31

 

SK Libědice - Sever Žatec "D" 11:7

Jistě nečekaný úspěch, který byl obrazem celoletní přípravy. Určitě není ale na místě být hned v oblacích. Následující týdny ukáží jaká je forma.

 

Spartak Lubenec "C" - SK Libědice 6:12

Po ostudné prohře v loňském ročníku se obraz hry zcela změnil. Vyzrálost a týmový duch byl strůjcem úspěchu a vítěztví naší skvělé party. Závidět můžeme  našemu soupeři jeho věkové složení. Je to mládí a do budoucích let základna pro celý Lubenecký oddíl.

 

SK Libědice - TJ Šroubárna Žatec 4:14

Ráz celého výkonu určitě poznamenalo zranění  Dušana během čtyřhry. Škoda prohry naší jedničky Pepči. Ve dvanáctém utkání sezony ztratil svoji 100% bilanci. Buďme však realističtí. Soupeř byl opravdu lepší a vyhranější.

 

OÚ Blažim "B" - SK Libědice 6:12

S Dušanem v zádech jel tým bojovat a pokusit se o nějaký pozitivní úspěch. Základem úspěchu byl výkon ve čtyřhrách. Nečekané složení obou dvojic určitě zamotalo domácím hlavu s nasazením svých hráčů. Obrat ze stavu 2:0 na sety se povedl Pepčovi a Jirkovi Tomešovi proti Blažimské jedničce. I druhá dvojice tvořená Laďou a Jirkou Molnárem ustála svoji premiéru skvěle. Jak se ukázalo  byl to počátek určitě zaslouženého vítěztví. A jaké bylo překvapení? Do týmu se vrátil Dušan i když se speciální bandáží.

 

SK Libědice - Lasselberger  1:17

Bez Pepči asi maximum proti vyzrálému soupeři, který nás předčil vyhraností a po zásluze si odvezl body. Dušan ač laborující po zranění zaznamenal jediný úspěch týmu. 

 

Výškov "B" - SK Libědice 2:16

V kompletní sestavě se povedlo odvést body z Výškova. Utkání se od začátku jednoznačně vyvíjelo v náš prospěch ale více utkání bylo vyrovnaných. Opět se povedlo vyhrát obě čtyřhry a Pepča otočil utkání jedniček obou mužstev z 0:2 a 3:7 ve třetím setu na 3:2 v jeho prospěch. Opět se po utkání posedělo s přáteli a diskutovalo na téma utkání konané za čtrnáct dní.

 

SK Lidědice - Havran Kryry "B" 15:3

Povinné vítěztví s mládežníky z Kryr bylo od počátku jen o výsledku. Celá parta však ukázala, že to není jen o výsledku. Bylo třeba podpořit tuto skvělou partičku vedenou Frantou Lorencem. Poslední utkání letošní sezony to však bylo pro našeho vedoucího. Zranění během utkání bez možnosti střídání nadělilo soupeři tři body. Aby však neodjíždela mladá garda otráveně, bylo pro děti připravena sladká dortová tečka.

Společné foto mládežníků z Kryr a domácího týmu

 

OÚ Výškov "A" - SK Libědice 11:7

Vstup do utkání byl pro náš tým suprový. Vedení 4:1 se zdálo být pro konečný úspěch nadějné. Bohužel, skvělý výkon Jirky Nowaka zhatil naše plány na možnost porazit vedoucí tým soutěže. I když výsledek nebyl dle našeho přání za předvedený výkon se stydět nemusíme. Již dnes se těšme na jarní odvetu, která bude určitě zajímavá.

 

Havran Kryry "A" - SK Libědice 5:13

Oslabený domací tým na náš kompletní tým uhrál pět bodů. Nově složená dvojice pro čtyřhru nestačila na jedničku domácích. Další průběh byl však už v naší režii a úspěšně tak bylo završeno snažení v podzimní části soutěže.

 

Sever Žatec "D" - SK Libědice 12:6

Stoprocentní výkon posily právě ze Žatce Milana Lhotského a dvoubodový příspěvek Dušana na domácí nestačil. 

 

SK Libědice - Spartak Lubenec "C" 14:4

Proti mládežníkům z Lubence nastoupil náš tým bez Dušana a Pepči tak by si zahrál i zbytek kádru. I tak to bylo povinné vítěztví a pohoda v našich řadách tak nabývá na síle, vzhledem k utkání na Šroubárně, které odehrajeme v sobotu od 10.00 hodin za stoly soupeře.

 

Šroubárna Žatec - SK Libědice 6:12  

Slastné dopoledne prožil náš tým při utkání se Šroubárnou. Byť se obě čtyřhry stali kořistí domácích ve dvouhrách dominovala naše čtveřice skládající se z Papči, Milana, Dušana a Jirky Molnára. Ve čtvrtém vzájemném utkání od vstupu do soutěže náš tým poprvé zvítězil a to 12:6. Předvedená hra je příslibem pro další utkání, kdy v domácím utkání přivítáme Blažim „B“

 

SK Libědice - OÚ Blažim "B" 13:5

Mužstvo využilo maximální možnosti aby si zahrála celá sestava. Bohužel obě čtyřhry jsme přenechali soupeři, ale koncentrovaný výkon ve dvouhrách přinesl osmi bodovou šňůru a o osudu utkání bylo již rozhodnuto.

 

Lasselsberger - SK Libědice 11:7

Snaha a odhodlání o dosažení vítězství zde byla, bohužel nevyšla ani jedna čtyřhra. Výsledek je ale o proti již třem odehraným utkáním se stejným soupeřem přijatelný vzhladem k tomu, že se povedlo vyhrát dva zápasy a tentokrát sedm. Berme toto utkání už jako skvělou přípravu na následující ročník kde to bude asi největší soupeř v boji o čelní příčky. Za týden přivítáme přatele z Výškova a jeho "B" týmu.

 

SK Libědice - OÚ Výškov "B" 16:2

Po delší době byla 100% čtyřhra a pak už to šlo skoro samo. Dušan si neodpostil jít do 5 setu a tam ukázat soupeři koncová světla. Jirka Molnár zvládl obrat v utkání s jedničkou týmu. Vyzvedávat však někoho by asi nebylo na místě celý TÝM zahrál výborně. Určitě to byla dobrá příprava na soupeřovo "áčko", které přivítáme po utkání s dětmi z Kryr.

 

Havran Kryry "B" - SK Libědice 2:16 

Nadšení Kryrské mladé party je velké a nutno jen závidět, kolik dětí těsně před utkáním trénuje. Až tato parta dozraje bude těžké i pro nás vyhrávat. Dík a obdiv trenérům, ale výsledkově snad příště.

 

SK Libědice - OÚ Výškov "A" 9:10

JIstě pro náš tým utkání roku kde jsem postupujícímu do vyšší soutěže svoji kůži jen tak nechat nechtěli. Bojovnost a taktický výkon i ve střídání bohužel bylo málo. Rozhodující čtyřhra proti stoprocentnímu soupeři už bohužel bod našim barvám nepřinesl a tak zůstal jen dobrý dojem a poděkování soupeři. 

 

SK Libědice - Havran Kryry "A" 8:10

V utkání v němž šlo jen o dohrávku soutěže nás soupeř zaskočil ač ve třech dokázal vyloupit náš dům o tři body. Náš tým odehrál utkání bez týmové jedničky a dvojky. Po utkání se všichni hráči rozloučili se sezonou v přátelském duch v Hospůdce u Lišky.

 
 

Výsledky sezony 2010-2011

09.03.2011 10:32

 

Na této stránce Vás budeme průběžně informovat o našem počínání během právě hraného utkání

 

 

PONDĚLÍ 11.10.2010 od 18.00 hodin SK HAVRAN KRYRY - SK LIBĚDICE

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman /Dušan/ Šablatúra, Jirka Tomeš

První dva jmenovaní sehráli vyrovnanou čtyřhru v níž rozhodoval pátý set bohužel těsně pro našeho hostitele

Historicky první bod, ovšem již za stavu 10:0 přinesl Pepa a hned následovně i Dušan. Za stavu 12:2 přidal svůj druhý a náš třetí opět Pepa.

Konečný výsledek 15:3 je však pro náš nově se tvořící tým přijatelný a dává i jistou naději pro příští utkání doma, které hrajeme také s nováčkem soutěže Spartakem Lubenec "C"

 

Názvy oddílů:

Domácí: SK Havran Kryry A

Rozhodčí:
     

Hosté:   SK Libědice A

Hráno v místnosti
přesná adresa:

Tělocvična ZŠ Kryry.+420 603 720704

Dne:
       11.10.10  18:00

Výsledek:

Body

Sety

Vítěz

15 : 3

45 : 15

SK Havran Kryry A

 

 

PÁTEK 22.10.2010 od 18.00 hodin  SK LIBĚDICE - SPARTAK LUBENEC "C"

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš, Jakub Dvořák

Základem úspěchu se staly obě čtyřhra, které se stali naší kořistí. Opravdovou lahůdkou byl zápas Pepi Bartoně a Ládi Szeteie. V první dvouhře došlo ke konfrontaci obou týmových jedniček a bylo opravdu se na co dívat. Bohužel zkušenosti v pátém setu byli na straně hostujícího hráče. Po této dvouhře bylo už jen na nás je si poradíme s mladíčky v družstvu Lubence . Zde se naplnili předpoklady a bodík po bodíku se dostávali na naše konto a konečné vítězství 11:7 bylo tím předpokládaným a historickým pro náš tým , který dnes doplnil herně za rozhodnutého stavu Kuba Dvořák

 

Názvy oddílů:

Domácí: SK Libědice A

Rozhodčí:
     

Hosté:   Spartak Lubenec C

Hráno v místnosti
přesná adresa:

Sál nad pohostinstvím Libědice

Dne:
       22.10.10  18:00

Výsledek:

Body

Sety

Vítěz

11 : 7

36 : 30

SK Libědice A

 


  ČTVRTEK 28.10.2010 18.00 hodin TJ SEVER ŽATEC "E" - SK LIBĚDICE
 Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš

Dnešní zápas se odehrál v režii našeho soupeře ale kdo by čekal, že snad dojde k překvapení tak by byl velkým optimistou. Dva získané body Pepou Bartoněm jsou kosmetickým jevem v našem výkonu. Bylo vidět, že jsme opravdu v soutěži nováčky a prohra se soupeřem s tradicí a zkušenostmi byla pro nás velká škola. Pepa je opravdu naše star, které si musíme vážit.

 

Názvy oddílů:

Domácí: TJ Sever Žatec E

Rozhodčí:
     Šnajdr Jiří

Hosté:   SK Libědice A

Hráno v místnosti
přesná adresa:

Tj Sever Žatec,Plzeňská 2787

Dne:
       28.10.10  18:00

Výsledek:

Body

Sety

Vítěz

16 : 2

52 : 7

TJ Sever Žatec E

 

   

PÁTEK 5.11.2010 18.00 hodin ŠROUBÁRNY ŽATEC "A" - SK LIBĚDICE 

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš

Právě odehrané utkání nepřineslo žádné překvapení. I v tomto utkání se projevila zkušenost. Dva body Pepi doplnil svým příspěvkem tentokrát Dušan.

 

 

Názvy oddílů:

Domácí: SK Libědice A

Rozhodčí:
     

Hosté:   TJ Šroubárna Žatec A

Hráno v místnosti
přesná adresa:

Sál nad pohostinstvím Libědice.+420 723 765986

Dne:
       5.11.10  18:00

Výsledek:

Body

Sety

Vítěz

3 : 15

12 : 49

TJ Šroubárna Žatec A

 

 

ČTVRTEK 11.11.2010 18.00 hodin LASSEELSBERGER HLUBANY - SK LIBĚDICE      17:1

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš, Emil Sapák

 

Bohužel opět nás převálcovala stará garda. Jediný bod zaznamenal opět Pepa. Do party naskočil Emil Sapák.

 

 

Názvy oddílů: Domácí: Lasselsberger A Rozhodčí:
     
Hosté:   SK Libědice A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Lassel. Podbořany,Dělnická313,+420 602 489566 Dne:
       11.11.10  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
17 : 1 52 : 10 Lasselsberger A

 

 

 PÁTEK 19.11.2010 OD 18.00 HODIN SK LIBĚDICE - OÚ BLAŽIM "B"

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš, Emil Sapák

 

Přiznáváme, že tento soupeř byl hratelný. Snad až přílišná přemotivovanost nás připravila o lepší výsledek. 

 

 

Názvy oddílů: Domácí: SK Libědice A Rozhodčí:
     
Hosté:   OÚ Blažim B
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Sál nad pohostinstvím Libědice.+420 723 765986 Dne:
       19.11.10  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
4 : 14 20 : 47 OÚ Blažim B

 

 

 
 

 ČTVRTEK 25.11.2010 OD 18.00 HODIN OÚ LIBOŘICE "B" - SK LIBĚDICE

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš, Emil Sapák

 

S lídrem soutěže je uhraný bodík úspěchem a do budoucna perfektní zkušenost.

 

 

 

Názvy oddílů: Domácí: OÚ Libořice B Rozhodčí:
     
Hosté:   SK Libědice A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
OÚ Libořice,+420 607 853396 Dne:
       25.11.10  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
17 : 1 52 : 4 OÚ Libořice B

 

 

 

 PÁTEK 3.12.2010 OD 18.00 HODIN SK LIBĚDICE - OÚ VÝŠKOV

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš, Emil Sapák

 Co dodat, v některých chvílích to chtělo trochu štěstí ale určitě se ještě nevzdáváme za měsíc začíná odvetná část soutěže a ta herní nervozita a respekt ze soupeřů, který tu jistě byl bude zapomenut a skvělá partička ukáže co v ní je a nedá svoji kůži zadarmo.

 

 

 

Názvy oddílů: Domácí: SK Libědice A Rozhodčí:
     
Hosté:   OÚ Výškov A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Sál nad pohostinstvím Libědice.+420 723 765986 Dne:
       3.12.10  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
4 : 14 19 : 44 OÚ Výškov A

 

 

 

 

Pátek 14.1.2011 OD 18.00 HODIN SK LIBĚDICE - S HAVRAN KRYRY

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš, Emil Sapák

Utkání, které mohlo být díky řádění vodního živlu i odloženo se po celodenním věnování rozbouřenému Liboci odehrálo v duchu spíše relexu. Ač výsledek není pro nás příznivý předvedená hra však podle nás ukazuje na jistá zlepšení, která jsou výsledkem tréninkových dávek během měsíční přestávky.

 

 

Názvy oddílů: Domácí: SK Libědice A Rozhodčí:
     
Hosté:   SK Havran Kryry A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Sál nad pohostinstvím Libědice.+420 723 765986 Dne:
       14.1.11  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
5 : 13 22 : 41 SK Havran Kryry A

 

 

 

 

 

Pátek 28.1.2011 od 18.00 hodin Spartak Lubedec "C" - SK Libědice

 

 Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš

Domácí posíleni o staršího hráče a velice nadaný mladý hráč Kiesswetter Vojtěch o kterém se nám bude ještě dlouho zdát se stali naším katem. Ono to bude jistě i podcenění ale na to vymlouvat nemůžeme. Proto je naše porážka zasloužená.

 

 

 

Názvy oddílů: Domácí: Spartak Lubenec C Rozhodčí:
     
Hosté:   SK Libědice A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
ZŠ Masarykova,Karlovarská 181.+420 607 515936 Dne:
       28.1.11  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
14 : 4 44 : 25 Spartak Lubenec C

 

 

 

 

Pátek 4.2.2011 od 18.00 hodin SK Libědice - Sever Žatec "E"

 Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš

Bohužel ani dnes se překvapení nekonalo a konečný výsledek 1-17 je naším maximem i když některé zápasy byly vyrovnané. Škoda nezvládnutých koncovek setů.

V příštím kole zajíždíme na Šroubárny do Žatce a to v sobotu 12.2. od 10.00 hodin

 

 

Názvy oddílů: Domácí: SK Libědice A Rozhodčí:
     
Hosté:   TJ Sever Žatec E
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Sál nad pohostinstvím Libědice.+420 723 765986 Dne:
       4.2.11  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
1 : 17 13 : 53 TJ Sever Žatec E

 

 

 

 

 

Sobota 12.2.2011 od 10.00 hodin TJ Šroubárna Žatec A - SK Libědice 16:2

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš

Velmi dobrý pocit z předvedené hry od všech čtyř reprezentantů oddílu. Škoda několika koncovek setů, prohra mohla být i přijatelnější.

 

V náledujícím kole se střetneme s týmem Lasselsbergeru Hlubany A .Po dohodě budeme hrát na hřišti soupeře vzledem ke konání 1.společenskému plesu SK a Obce Libědice.

 

Názvy oddílů: Domácí: TJ Šroubárna Žatec A Rozhodčí:
     
Hosté:   SK Libědice A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Sokolovna Žatec.+420 722 672559begin_of_the_skype_highlighting              +420 722 672559      end_of_the_skype_highlighting Dne:
       12.2.11  10:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
16 : 2 49 : 16 TJ Šroubárna Žatec A
 

 

Čtvrtek 17.2.2011 SK Libědice - Lasselsberger Hlubany A 5:13

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš

Utkání hrané proti trojici nejlepších hráčů hostí byl opravdový zážitek vzhledem k rozmanitosti stylů, kterým vládnou. V porovnání s prvním utkáním bylo však vidět zlepšení i v poměru získaných míčků v setu.

V následujícím kole zajíždímé ve čtvrtek 24.2. na půdu OÚ Blažim "B" kde hrajeme od 18.00 hodin

 

 

Názvy oddílů: Domácí: SK Libědice A Rozhodčí:
     
Hosté:   Lasselsberger A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Sál nad pohostinstvím Libědice.+420 723 765986begin_of_the_skype_highlighting              +420 723 765986      end_of_the_skype_highlighting Dne:
       18.2.11  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
5 : 13 18 : 39 Lasselsberger

 

 

 

Čtvrtek 24.2.2011 od 18.00 hodin OÚ BLAŽIM"B" - SK LIBĚDICE 12:6

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš

Určitě jedno z vydařených utkání, kdy při troše štěstí a zdravotním handicapu dvou hráčů mohlo dojít i k překvapení

 

 

Názvy oddílů: Domácí: OÚ Blažim B Rozhodčí:
     
Hosté:   SK Libědice A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Kulturní dům Blažim,+420 777 833022begin_of_the_skype_highlighting              +420 777 833022      end_of_the_skype_highlighting Dne:
       24.2.11  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
12 : 6 42 : 25 OÚ Blažim B

 

 

 

 

Pátek 4.3.2011 od 18.00 hodin  SK LIBĚDICE - OÚ LIBOŘICE "B"  4:14

Soupiska našeho mužstva  Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš, Emil Sapák

První zápas bez týmové jedničky se vcelku povedl. Jen škoda nachlazení Pepči, byl by určitě výsledek s lídrem soutěže možná ještě přijatelnější. Krátká reportáž s foty bude v rubice novinek

 

 

Názvy oddílů: Domácí: SK Libědice A Rozhodčí:
     
Hosté:   OÚ Libořice B
Hráno v místnosti
přesná adresa:
Sál nad pohostinstvím Libědice.+420 723 765986begin_of_the_skype_highlighting              +420 723 765986      end_of_the_skype_highlighting Dne:
       4.3.11  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
4 : 14 17 : 42 OÚ Libořice B

 

 

 

Pátek 11.3.2011 OÚ VÝŠKOV - SK LIBĚDICE 13:5

Soupiska našeho mužstva Josef Bartoň, Ladislav Szetei, Koloman Šablatúra, Jirka Tomeš

Závěrečné utkání které se neslo v přátelském duchu naskytlo vícero zajímavých utkání a tomu odpovídal odehraný čas. Ten ovšem v tento den pro nás byl nepodstatný. Přátelé z Výškova na revanž připravili pohoštění s oslavou konce sozóny 2010/2011. Vždyť právě s tímto družstvem se začala naše pouť za zelenými stoly v přátelském utkání a dostala naše parta podnět k přihlášení se do soutěže. 

 

 

Názvy oddílů: Domácí: OÚ Výškov A Rozhodčí:
     
Hosté:   SK Libědice A
Hráno v místnosti
přesná adresa:
KD restaurace U LÍPY Výškov.+420 602 833489begin_of_the_skype_highlighting              +420 602 833489      end_of_the_skype_highlighting Dne:
       11.3.11  18:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
13 : 5 43 : 23 OÚ Výškov A