administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 14. března   2020

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
KST Libědice C 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B 

soutěž zrušena (nařízení vlády)

herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
KST Libědice A 
soutěž zrušena (nařízení vlády) 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

2014 -2015

 

KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽE KP II - SKUPINA B

 
1. TJ Sever Žatec B 22 19 1 2 0 245:151 61
2. KST Libědice A 22 16 2 4 0 245:151 56
3. TJ Sokol Lenešice B 22 13 1 8 0 203:193 49
4. TJ Sokol Spořice A 22 12 1 9 0 205:191 47
5. TTC Litvínov D 22 10 2 10 0 202:194 44
6. TJ Baník Meziboří A 22 10 1 11 0 185:211 43
7. TJ Klášterec nad Ohří A 22 9 3 10 0 201:195 43
8. TJ Sokol Třebívlice A 22 8 3 11 0 197:199 41
9. TJ Spartak Lubenec A 22 6 6 10 0 189:207 40
10. TJ Smolnice B 22 8 1 13 0 172:224 39
11. TJ Baník Březenecká B 22 5 4 13 0 170:226 36
12. KST Most B 22 3 1 18 0 162:234 29
 
 

 

BANÍK MEZIBOŘÍ "A" - KST LIBĚDICE "A" 11:7

Obě družstva si chtěla užít poslední vystoupení v právě končícím ročníku soutěží a nastoupila v nejsilnějších sestavách. Chemie jak se zdá je pro některé naše hráče slabina a má s tím více problémů. Výsledek právě díky materiálu je takový jaký je. Blahopřejeme soupeři k udržení v soutěži.
 

KST LIBĚDICE "A" - SPARTAK LUBENEC "A" 11:7

V utkání, kde již o nic nešlo bylo vidět mnoho krásných výměn a zajímavých výsledků. Vyzvedávat výkony jednotlivých hráčů by asi nebylo na místě. Jsme jeden tým a ten zvítězil. 
 

SOKOL TŘEBÍVLICE "A" - KST LIBĚDICE "A" 8:10

Pro domácí záchranářský souboj nezačal právě dobře, kdy naše obě dvojice ovládli čtyřhry, kdy právě dvojice Honzy a Milana překvapila tu domácí a v pěti setech vyhrála. Venca opět neklopýtl a Milan byl padesáti procentní. To, že tři body jedou domu se zasloužil Honza Hadbávny dvěma vítězstvími. Hlavně v posledním zápase celého utkání udržel nervy na uzdě a získal rozhodující desátý bod
 

KST LIBĚDICE "A" - KST MOST "B" 12:6

Hosté ve třech a domácí prostředí v Libědicích bylo strůjcem výsledku týmů z opačných pólů tabulky. Čtyřhra podle očekávání, kdy si starší Venca a Pepa dovedou vyhovět. Ve dvouhrách standart a vítězství upevňující naše postavení v tabulce.
 
 

SOKOL LENEŠICE "B" - KST LIBĚDICE "A" 11:7

Cesta do Lenešic byla už jen tou cestou , kdy si zahrát s kvalitním soupeřem. To se potvrdilo a porážka definitivně ukončila i tu nejmenší myšlenku na postup. Domácí asi v nejsilnější sestavě a možnost kvalitních utkání. To si užil Milan a asi nejvíce Honza po přesvědčivém vítězství 3:0 nad Vlaďou Cibulkou. Těšme se na další domácí utkání, kde budeme hájit druhou pozici po ukončení soutěže, které bude v historii oddílu nejlepší.
 
 

KST LIBĚDICE "A" - SOKOL SPOŘICE "A"  7:11

Stejně jako v podzimní části tak i v odvetě na naší půdě byl náhodou soupeř kompletní a tak černá série s tímto soupeřem pokračuje. Nejen materiál ale i respekt k soupeři je asi naším problémem a tak třetí porážka v řadě od tohoto soupeře hatí naše naděje na tvorbu tlaku na Žatecké mladíky a tím i postupové šance.
 

TTC LITVÍNOV "D" - KST LIBĚDICE "A" 7:11

 
V očekávání sestavy soupeře byla cesta do Litvínova zajímavější. Žádné překvapení se však nekonalo. Samotné utkání v pozměněných dvojicích pro čtyřhru přineslo zasloužené dva body. Super utkání Milana s Hynkem Váňou, kdy Milan předvedl opravdu super výkon a jasně zvítězil. Se stejným soupeřem předvedl kvalitní výkon i Honza Hadbávny. Škoda jen nedotažených koncovek setů, kde od počátku vedl. Pepa velice kvalitně zahrál proti L.Fenclovi a přispěl i po standardním výkonu Venci k našemu vítězství. Jsme tak stále ve hře o postup do vyšší soutěže.
 

KST LIBĚDICE "A" - TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 12:6

Opět v Libědicích, které se již do konce soutěže asi stanou domácím prostředím. přivítal náš tým souseda z tabulky. Bohužel pouze ve třech odehráli hosté toto utkání. Naše družstvo nastoupilo bez staršího Venci a šanci tak dostal další hráč soupisky. Milan odehrál opět standartně a do týmu po zranění nastoupil Pepa. Určitě dobrá příprava na Litvínov kde člověk neví v jaké sestavě nastoupí.
 

KST LIBĚDICE "A" - BANÍK BŘEZENECKÁ  "B" 10:8

Po dlouhé době první a poslední utkání v Račeticích kde se připravuje, plesá a přípravuje. V našem dresu hrál poprvé Ondra Bartko z Blažimi. S Vencou (starším) zmáknul čtyřhru a ve dvouhých uhrál bod. Honza Hadbavny opět hrál výborně a zabydluje se v KP. Škoda zdravotního problému v jeho posledním utkání, které měl rozehrané na desátý bod družstva, který pak po výnikajícím výkonu proti Kučerovi získal Milan v pátém setu po výsledku 11:9.
Následující dvě utkání hrajeme v Libědicích a to následující proti Klášterci.
 

TJ SEVER ŽATEC "B - KST LIBĚDICE "A" 9:9

Souboj o čelo tabulky na půdě Severu Žatec vítěze nepoznalo, byť obě družstva měla k vítězství stejně daleko. Překvapení? Těch hned několik. To pozitivní byl určitě výkon Jana Hadbavneho, který opět nahradil Pepu. Jeho SUPER výkon proti jedničce soupeře, obranáře Jirky Víznera a v rozhodujícím utkání proti Zdenku Kubovskému, kdy rozhodl o dělbě bodů. To  negativní byl určitě výkon mladšího Venci a jeho jen 1,5 bodový příspěvek pro družstvo. Z družstva Severu je určitě zajímavý pohled na výkony Jirky Víznera, který mimo Honzy porazil všechny naše hráče. 
Pohled na tabulku prozrazuje, že odstup obou družstev zůstal stejný a rozhodne tak o postupujícím zbytek soutěže.

 

KST LIBĚDICE "A" - TJ SMOLNICE "B" 13:5

Domácím prostředím se stala herna v Libědicích. Naše družstvo hrálo bez zraněného Pepi Kalánka a jeho pozici převzal Honza Hadbávny. Ve čtyřhře s Milanem super výkon a ve dvouhrách chyběla trocha štěstí v koncovkách pátých setů. Zápas byl určitě prověrkou před utkáním jara a zřejmě i soutěže na horké půdě Severu Žatec, který bude hájit průběžnou první příčku.
 

KST LIBĚDICE "A" - TJ BANÍK MEZIBOŘÍ "A" 13:5

Hosté ve trojici a domácí s dvěma nováčky. Body od staršího Venci povinností, Milan trpící vyčerpaností si také uhrál své a nováčkové? Oba Janové si dopřáli první utkání v KPII a byla to premiéra vydařené. Honza Hadbávny přehrál dva soupeře a chemik P.Čtvrtečka měl také namále. Druhý Jan tentokráte Novobilský byl ušpěšný jednou. Kladem je nebojácnost a na tomto základu se dá stavět pro nadcházející odvety.
 

SPARTAK LUBENEC "A" - KST LIBĚDICE "A" 9:9

Určitě ztráta bodů která mrzí, zdravotní problémy a ..........................
 

KST LIBĚDICE "A" - TJ SOKOL TŘEBÍVLICE ˇA" 12:6

V historicky prvním měření sil obou družstev, dopadlo lépe pro náš oddíl. Proti materialistům Třebívlic to však jednoduché vůbec nebylo.  Důležité jsou však body a ty v interním souboji s mladíky Severu Žatec zůstali doma. Příští kolo zajíždíme do Lubence a zde to bude také těžké.

KST MOST "B" - KST LIBĚDICE "A" 3:15

Rozdíl ve výkonnosti a postavení v tabulce bylo ukazatelem jaký bude konečný rozdíl na konci utkání. Bez podcenění se tým vyrovnal s rolí favorita a udělal další krůček k případnému postupu do vyšší soutěže.
 

KST LIBĚDICE "A" - TJ SOKOL LENEŠICE "B" 14:4

Utkání soupeřů z horní části tabulky bylo od počátku v naší režii. Hosty držel nad vodou Láďa Cibulka i když dvě pětisetové bitvy s Milanem a Pepou mohly mít i v náš prospěch. Právě zmíněná utkání ukázala herní vzestup obou hráčů a to díky častým utkáním právě se zmíněným hráčem hostí. Následující utkání našeho áčka budou již jen s družstvy z dolní části tabulky a tak věříme v úspěch po podzimní části soutěže.

 

TJ SOKOL SPOŘICE "A" - KST LIBĚDICE "A" 10:8

Diagonální přístupu k utkání celků z čela tabulky. Tak hodnotit utkání s Litvínovem a ve Spořicích, kde domácí za stoly postavili to nejlepší. Ve spojení s horším dnem mladšího Vendy a trochy smůly v koncovkách setů zrodila se naše letošní první porážka v soutěži. 

KST LIBĚDICE "A" - TTC LITVÍNOV "D" 13:5

Utkání, které mělo mít náboj díky postavení obou mužstev v tabulce, skončilo naším jasným vítězstvím i diky slabší sestavě hostí. 
V následujícím kole zavítáme na horkou půdu do Spořic, kde nás nečeká lehké utkání.
 

TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" - KST LIBĚDICE "A" 8:10

Těsný výsledek v náš prospěch nastartovala vítězství v obou čtyřhrách. Hlavně vítězství Milana a Pepčí nad dvojicí Větrovský, Hykyš bylo cenné. Své první prohrané utkání v soutěži si připsal starší Venca, které v zápětí Milan v pětisetové bitvě nahradil vítězným utkáním. Mladší Venda opět nezaváhal a pokračuje tak ve své 100% bilanci.
 

BANÍK BŘEZENECKÁ "B" - KST LIBĚDICE "A" 1:17

Jediný ztracený bod přišel ve čtyřhře ale pak se stalo utkání jednoznačnou záležitostí našich hráčů. Tímto přesvědčivým výsledkem budeme jistě atakovat průběžnou první příčku v soutěži, kterou příští týden pojedeme hájit za stoly Kláštereckého áčka
 

KST LIBĚDICE "A" - SEVER ŽATEC "B" 11:7

První domácí utkání přiválo za naše stoly mladíky ze Žatce. Bohužel Milan výkon ze Smolnice, kde vyhrál všechna utkání nepotvrdil a nezískal tentokrát ani bod. Na druhou stranu je nutné konstatovat, že herně to zas tak markantní rozdíl nebyl. Pepa se rafnul a přes bolest v ruce vybojoval cenný bod se Zdeňkem Kubovským, kde se mu povedlo utkání otočit. Škoda nepřekonatelné bolesti, která byl příčinou posledního neodehraného utkání. Vendové prokázali své kvality a devíti bodovým příspěvkem zajistili domácí tři body.

TJ SMOLNICE "B" - KST LIBĚDICE "A" 4:14

Úvodní kolo nového ročníku soutěže začal nečekaně velmi dobře. Na horké půdě ve Smolnici sice dvojice Milana a Pepi nezvládla čtyřhru ale ve dvouhrách byl Milan jasně největším bojovníkem a spolu s oběma Vendy byl 100%. Pepa měl trochu smůly v koncovkách setů, ale výsledek, který potěšil celé družstvo to nijak neovlivnilo. Výkon Milana a Pepi je příslibem pro nadcházející kola soutěže. Divákům a fanouškům našeho oddílu, kteří vážili cestu na Smolnici děkujeme za podporu.

Výsledky KST Libědice B

Okresní přebor 2. tř. B

1

03. 10. 2014 18:00

KST Libědice B

KST Libědice C

16:2

 

2

06. 10. 2014 18:00

SK Havran Kryry B

KST Libědice B

7:11

 

3

17. 10. 2014 18:00

KST Libědice B

TJ Šroubárna Žatec

16:2

 

4

20. 10. 2014 18:00

SK Havran Kryry A

KST Libědice B

5:13

 

6

07. 11. 2014 18:00

KST Libědice B

OÚ Výškov B

16:2

 

7

13. 11. 2014 18:00

OÚ Blažim Medvědi

KST Libědice B

4:14

 

8

21. 11. 2014 18:00

KST Libědice B

OÚ Blažim Kačeři

17:1

 

9

28. 11. 2014 18:30

OÚ Výškov C

KST Libědice B

2:16

 

10

16. 01. 2015 18:00

KST Libědice C

KST Libědice B

2:16

 

11

23. 01. 2015 18:00

KST Libědice B

SK Havran Kryry B

13:5

 

12

31. 01. 2015 10:00

TJ Šroubárna Žatec

KST Libědice B

5:13

 

13

06. 02. 2015 18:00

KST Libědice B

SK Havran Kryry A

15:3

 

15

20. 02. 2015 18:30

OÚ Výškov B

KST Libědice B

9.9

 

16

06. 03. 2015 18:00

KST Libědice B

OÚ Blažim Medvědi

14:4

 

17

12. 03. 2015 18:00

OÚ Blažim Kačeři

KST Libědice B

5:13

 

18

20. 03. 2015 18:00

KST Libědice B

OÚ Výškov C

18:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky KST Libědice C

Okresní přebor 2. tř. B

1

03. 10. 2014 18:00

KST Libědice B

KST Libědice C

16:2

 

2

10. 10. 2014 18:00

KST Libědice C

OÚ Výškov B

4:14

 

3

16. 10. 2014 18:00

OÚ Blažim Medvědi

KST Libědice C

14:4

 

4

24. 10. 2014 18:00

KST Libědice C

OÚ Blažim Kačeři

13:5

 

5

31. 10. 2014 18:30

OÚ Výškov C

KST Libědice C

4:14

 

7

14. 11. 2014 18:00

KST Libědice C

SK Havran Kryry B

7:11

 

8

22. 11. 2014 10:00

TJ Šroubárna Žatec

KST Libědice C

12:6

 

9

28. 11. 2014 18:00

KST Libědice C

SK Havran Kryry A

8:10

 

10

16. 01. 2015 18:00

KST Libědice C

KST Libědice B

2:16

 

11

23. 01. 2015 18:30

OÚ Výškov B

KST Libědice C

13:5

 

12

30. 01. 2015 18:00

KST Libědice C

OÚ Blažim Medvědi

3:15

 

13

05. 02. 2015 18:00

OÚ Blažim Kačeři

KST Libědice C

8:10

 

14

13. 02. 2015 18:00

KST Libědice C

OÚ Výškov C

16:2

 

16

02. 03. 2015 18:00

SK Havran Kryry B

KST Libědice C

11:7

 

17

13. 03. 2015 18:00

KST Libědice C

TJ Šroubárna Žatec

8:10

 

18

16. 03. 2015 18:00

SK Havran Kryry A

KST Libědice C

8:10