administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 14. března   2020

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
KST Libědice C 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B 

soutěž zrušena (nařízení vlády)

herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
KST Libědice A 
soutěž zrušena (nařízení vlády) 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

KST Libědice B - TJ Klášterec B 7:11

18.02.2020 17:39

     Patnácté kolo okresní soutěže jsme na domácích stolech přivítali aktuální první mužstvo tabulky TJ Klášterec n. Ohří B. Hosté přijeli ve složení : bratři Hlaváčové, Culek a nevyzpitatelný Homolka. Náš tým nastoupil ve složení Honzové Blažek a Novobilský, Robert Pálinkáš, Jirka Molnár a po delší pauze opět Rosťa Dobrovolný. První dvě čtyřhry hosté jasně a shodně vyhráli 2x 3:0  pak se našemu týmu podařlo vyhrát dvě dvouhry a byl vyrovnaný stav 2:2. Od této chvíle však soupeř zabral a ukázalo se, že ne nadarmo je vedoucím týmem a už nepustil vedení ze svých rukou kdy jsme prohrávali 2:5 pak drobná korekce 4:7 až ke konečnému výsledku a vítězství pro hosty 11:7. Důležitými poznatky z tohoto boje byla nezdolná bojovnost Honzy Blažka, vyhraný zápas Rosti Dobrovolného nad dobře hrajícím Jirkou Hlaváčem a bez odezvy nemůže zůstat skutečné vyvrcholení večera a to poslední zápas mezi jedničkou hostí Igorem Culkem a Robertem Pálinkášem, které náš hráč vyhrál po velkém boji a hezkých výměnách 3:2. Po tomto utkání nás ani nemrzela celková prohra. Body za náš tým : Honza Blažek a Robert Pálinkáš oba 2 body, Honza Novobilský a Rosťa Dobrovolný každý 1bod, a jedno utkání skončilo vzdáním hosta ze zdravotních důvodů, tedy bod pro nás. (rs)