50.3126653N
13.3820461E

KST Libědice B - VTŽ Chomutov A 8:10

27.11.2018 05:19

Do zápasu s týmem VTŽ Chomutov A  jsme nastupovali s respektem k soupeři, tento měl před utkáním nejlepšího hráče soutěže, který dosud po 20ti zápasech nepoznal hořkost prohry, dále byl nedávno posilněn o velmi zkušeného bývalého hráče z Březenecké Chomutov se zkušenostmi z krajské soutěže a soupeř přijel v nejsilnější sestavě. Naše sestava byla také v tom nejsilnějším složení a hned úvod zápasu naznačil, že bude duel zřejmě vyrovnaný. Ve čtyhrách bohužel prohrála naše dvojice Novobilský - Stütz těsně 2:3 a stav byl poté co naše druhá dvojice Pálinkáš - Kalánek vyhrála suverénně 3:0 vyrovnaný. Poté nám hosté utekli na stav 2:5, ale šnůra tří víitězství v řadě opět stav vyrovnala na 5:5. Drama tak trvalo až do posledního duelu, kdy hosté vedli 9:8 a k poslednímu utkání nastoupil Rainy Stütz s Láďou Starým. Začátek utkání byl tragický kdy po dvou setech vedl Starý 2:0, ale pak se hra vyrovnala na 2:2. Vidina v remízu byla reálná obzvláště, kdy Rainy vedl už v pátém setu 10:6, ale bohužel riskantní razantní hra soupeře slavila úspěch a poslední set skončil nakonec v neprospěch našeho hráče 10:12 a tímto jsme celý zápas prohráli. Naproti tomu měl svůj den Pepa Kalánek, který nejnom že vše vyhrál, ale jako první hráč v soutěži dokázal porazit v poměru 3:1 dosud vedoucího hráče v bodování jednotlivců. Body za náš tým : výborný Pepa Kalánek 4,5 , Rosťa Dobrovolný 1, Honza Novobilský 1, Rainy Stütz 1 a Robert Pálinkáš 0,5 bodu za vyhranou čtyřhru. (rs)