administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 7. září     2020

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
 
 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B 

 

herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
KST Libědice A 
 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
Český pohár :  
   
 
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

Výsledky sezony 2012-2013

21.07.2013 09:40

Sever Žatec "C"- SK Libědice "A" 2:16

Závěrečné utkání soutěže si kluci užili, byť byla na domácích vidět snaha sebrat nějaký ten bod. Týmový duch však žadné těžkosti nepřipustil a tak bylance po posledním utkání sezony vyzněla v jasně, jednoznačný postup bez ztráty kytičky.

 

SK Libědice "A" - S.K. Cítoliby "A" 18:0

Bez týmové jedničky hostí nadala naše čtveřice šanci se prosadit. Bohužel ani dílčí utkání nepřinesla žádnou zápletku a vítězství tak patřilo k těm jednoznačnějším.

Šroubárna Žatec „A“ – SK Libědice "A" 0:18

Tentokrát bez Milana zajížděl náš tým k utkání s posledním celkem soutěže. Utkání bylo hráno v rychlém tempu se soupeřem, který celé utkání odehrál ve trojici. Bez sebemenšího zakolísání si tak drží náš tým vedoucí příčku soutěže.

Cítoliby „B“ – SK Libědice „A“ 4:14

I bez staršího Venci, se stalo utkání jednostrannou záležitostí. Více klidu a štěstí chybělo Pepovi Bartoňovi, aby i on přispěl ve dvouhrách k většímu rozdílu ve skóre.

SK Libědice "A" - Spartak Lubenec "B" 17:1

Od prvního míčku byla vidět na našich borcích touha o rozhodnutí utkání a oslavit tak postup do krajské soutěže. Jediný bod soupeře uhrál Míra Kondelík a to jen díky nerozehranosti Papi Kalánka. Následující decentní oslava se stala pro Papíky a Milana pohádkovým vyvrcholením v cestě do vyšší soutěže. Oba Václavové již  vyšší soutěže hráli.

Sokol Peruc "A" - SK Libědice "A" 4:14

Další krok za postupem byl v předehrávce učiněn na Peruci. Opět se projevila nadstandartní čtyřhra našeho týmu podpořena i dvouhrami. Veřme, že v následujícím kole v domácím prostředí bude již možno slavit postup.

SK Libědice "A" - OÚ Blažim "A" 18:0

Ani v odvetě se nepodařilo Blažimskému áčku uzmout byť jen jediný bod. V již zřejmě rozhodnuté sezoně se opět dostalo na Pepu Bartoně, který jak vidno nezklamal.

OÚ Blšany u Loun "A" - SK Libědice "A" 4:14

Ač v nachlazení některých hráčů, přivezlo áčko všechny body z Blšan u Loun a upevnilo si svoji neotřesitelnou pozici v soutěži, kde již jen velký herní  výpadek by mohl pokazit postupové oslavy.

SK Libědice "A" - OÚ Výškov "A" 15:3

Bez staršího Vendy kráčel náš tým za body a v cestě za postupem do vyšší soutěže. Milan prokázal stále se lepšící hrou, že se po Václavech stává lídrem zbytku družstva a dokazuje  všem, že ve vyšší soutěži nemusíme hrát druhé housle.

Sokol Černčice "A" - SK Libědice "A" 6:12

Chřipka se podepsala na sestavě našeho týmu. Vendové, Pepča Bartoň a Dušan, pro kterého to byla první zkušenost v áčku. Překvapivé pro soupeře bylo již složení čtyřher, ve kterých byl náš tým sto procentní. To byl základ úspěchu v celém utkání. Dušanův premiérový bod byl třešničkou na dortu s oslavou jemu vlastní. Podepsal se tak pod další krok k postupu do KPII.

SK Libědice "A" - TJ Smolnice "C" 16:2

V Libědickém azylu se odehrálo jednoznačné utkání a díky zdravotním indispozicím náhradníků a tak hosté své dva body tak získali bez boje. Poznámka k utkání. Přístup ostatních hráčů béčka a céčka, kdy zastávají funkci  rozhodčích u stolků byla příkladná a jistě i družstva ostatní nám mohou toto počínání jen závidět. Tomuto se říká parta

SK Libědice "A" - Sever Žatec "C" 16:2

Očekávané vyvrcholení podzimní části soutěže, kdy náš soupeř co by držitel 2. příčky v soutěži skončilo naší jasnou výhrou a v postupu do vyšší soutěže by nás ve druhé části soutěže mohla připravit jen nějaká pohroma. 

S.K. Cítoliby "A" - SK Libědice "A" 6:12

Předehrávané utkání začalo bodovou smrští obou čtyřher a dvouher v náš prospěch. Za stavu 0:5 domácí poprvé získali bod, ale naše mužstvo kráčelo pro plný bodový zisk a nenechalo na pochybách žádného příznivce našeho oddílu, že půlmistrem OP I bude právě náš tým. 

SK Libědice "A" - Šroubárna Žatec "A" 17:1

V souboji nováčků, ale každého z jiného pólu tabulky bylo opět v naší režii a tak si každý upevnil své postavení. Hosté u dna a náš tým na špičce tabulky.

SK Libědice "A" - S.K. Cítoliby "B" 18:0

Další utkání s jednoznačným výsledkem v náš prospěch.

Spartak Lubenec "B" - SK Libědice "A" 4:14

I bez týmové jedničky co do úspěšnosti, dokázal tým bez větších potíží zvítězit a upevnit si tak vedoucí neohrozitelné postavení v soutěži. 

SK Libědice "A" - Sokol Peruc "A" 18:0

Celý tým pokračoval ve skvostné formě i proti soupeři nám nejvzdálenějším a nepustil opět ani bod.

OÚ Blažim "A" - SK Libědice "A" 0:18

Jednoznačné utkání v němž dominovala jistota na našich raketách. Herně stále stoupající forma Milana a Pepči Kalánka dává do dalších utkání jistotu 

bodových přídělů.

SK Libědice "A" - OÚ Blšany u Loun "A" 16:2

I bez týmové jedničky převálcovala naše parta svého soupeře a upevnila si své postavení v tabulce. Mladšího Vencu plně zastoupil Pepča Bartoň a připsal si své premiérové body v soutěži.

OÚ Výškov „A“ – SK Libědice „A“ 2:16

Co k tomuto utkání dodat. Z předpokládaného utkání podzimu jednoznačná záležitost.  Pastva pro oči co kluci předvedli,  koncert Vendy mladšího a Milana. V přívlastcích by se dalo pokračovat. Máme za  sebou 3 kola a tak buďme dále na zemi i když předváděná hra je super.

SK Libědice "A" - Sokol Černčice "A" 16:2

Od samého úvodu nebylo o vítězství  našeho družstva pochyb a to i když hosté dorazili i spíše s béčkovou sestavou. Je to jev, na který si asi budeme alespoň v této soutěži zvyknout. Opět se představilo všech pět hráčů kádru. 

Smolnice "C" - SK Libědice "A"  5:13

Od úvodních čtyřher kráčel celý tým za premiérovým úspěchem našich barev v soutěži OP I. Na vítězství  se  podílelo všech pět hráčů kádru. Velkým kladem, bylo  povzbuzovaní  našich diváků, jakož i posezení při vítězné kávě.