administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 19. ledna 2020

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
KST Libědice C 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B-Vejprty

27.1.2020 od 18,00 h 

herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
KST Libědice A -TJ Sever Žatec C
22.1.2020 od 18h 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

Soutěž OP I- komentáře

    Druhé soutěžní utkání roku 2020 sehrálo naše béčko s kandidátem na postup a současným lídrem tabulky KST Jirkov D.  Na podzim odehrané utkání na stolech soupeřů v poměru 2:16 nám velké šance nedávalo, když soupeř přijel v silném složení Judák, Cipro, Sýkora a Majoroš. V počátku jsme obě čtyřhry prohráli,  dvouhry se pro nás také nezačaly vyvíjet dobře a soupeř získal značný náskok, který náš tým pouze drobně redukoval. Konečný stav 5:13  je vysokým vítězstvím hostujícího týmu, který se tak dostal do čela tabulky. Za domácí tým získali hráči body takto: Robert Pálinkáš a Honza Novobislký každý 2b, Honza Blažek 1 bod, Rainy Stütz a Jirka Molnár vyšli naprázdno. (rs)

     První utkání v novém roce 2020 odehrálo naše béčko na domácích stolech s posledním týmem tabulky KST Kadaň B. Povinnost tedy velela vyhrát což se nám podařilo. Soupeř oproti domácímu utkání nastoupil posílen o Lubomíra Pousteckého náš tým hrál v tradičním složení. Na vítěžství 15:3 se hráči bodově podíleli takto: nejlepším byl Robert Pálinkáš 4,5 b, Honza Novobilský a Rainy Stütz 3,5b Honza Blažek 2,5 b a střídající Jirka Molnár 1b. (rs)

      Poslední zápas sezony okresní soutěže OP 1 chomutovské oblasti odehrálo libědické béčko doma s TJ Klášterec C. Zápas byl od samého začátku vyrovnaný a remíza je zřejmě spravedlivá. Body domácích : Honza Novobilský 3,5 Honza Blažek 2, Robert Pálinkáš 2, Rainy Stütz 1,5 Jirka Molná 0. Bohužel tento výsledek nic neřeší z hlediska ohrožení sestupem. Uvidíme jak se situace bude vyvíjet po novém roce v druhé polovině soutěže. (rs)

     Deváté kolo okresní soutěže jsme zajížděli na Březeneckou Chomutov odehrát s chomutovským déčkem. Náš tým nebyl kompletní, chyběl z osobních důvodů Robert Pálinkáš a tak jsme utkání odehráli ve složení Honza Novobilský, Honza Blažek, Jiří Molnár a Rainy Stütz. Domácí nastoupili dle mého asi v nejsilnější možné sestavě a přestože  jednotlivá utkání byla vyrovnaná celkově jsme prohráli 11:7. Čtyřhry dopadly smírně 1:1, pak jsme šli do vedení 4:2 ale nastal obrat a domácí nás už do vedení nepustili. Body za náš tým : Honza Blažek 3,5, Rainy Stütz 2, Honza Novobilský 1 a Jirka Molnár 0,5 bodu za čtyřhru.  Bohužel to pro nás znamená  propad na 9 místo tedy pomalu do sestupových vod. (rs)

Dohrávka šestého kola mezi TJ Klášterec nad Ohří B a KST Libědice B se dohrávala až v pátek 29.11.2019 kvůli marodce domácích. Bohužel pro nás opět klášterecké prostředí nám všem nesvědčí a utkání pro naše barvy skončilo prohrou nejtěsnějším rozdílem 8:10. Domácí nastopili v silné sestavě v čele s Igorem Culkem, dále bratrskou dvojící Hlaváčem Jiřím a Vítem doplněné o pro nás novice Bigara. Náš tým byl v plném složení. Velmi pěknými okamžiky byly výhry Roberta Pálinkáše nad Igorem Culkem 3:0 , kdy náš hráč svými bloky totálně vymazal jednoho z nejlepších hráčů soutěže, dále Robertovo vítězství 3:2 nad nepříjemným  Jirkou Hlaváčem. Honza Novobilský byl v pohodě a toto se objevilo i na jeho výsledku, bohužel se nedařilo Rainymu a to byl také jeden z důvodů proč nebyl výsledek lepší i vedle prohraných čtyřher. Body za náš tým : Honza Novobilský a Robert Pálinkáš 3b, Honza Blažek a Jirka Molnár 1b , Rainy Stütz 0. (rs)

     V devátém kole okresní soutěže jsme přivítali na domácích stolech silný tým a současně vedoucí mužstvo tabulky TJ Sokol Spořice B. Soupeř přijel se silnou trojicí Brand, Gabriel , Svoboda Zbyněk, doplněná o mladého Oldřicha Procházku. Již po úvodních z naší strany prohraných čtyřhrách shodně 1:3 bylo jasné, kdo bude na stolech pánem utkání. Soupeř nás drtil od začátku a hra zkušených hráčů byla nad naše síly. Pochvalu určitě zaslouží Robert Pálinkáš, který svými bloky na soupeře platil a vybojoval cenné 2 body a zejména úspěchem byla výhra proti Zbyńku Svobodovi. Bohužel Honza Novobilský ve třech svých dvouhrách prohrál 2:3 a zejména skóre z posledních setů -13 dále -11 a -9 svědčí o tom, že koncovky spíše nezvládl psychicky jak se říká hlavou a získal tak 1 bod jako Rainy Stütz a Honza Blažek za vítězství nad Oldřichem Procházkou. To bylo bohužel z naší strany vše. Body z naší strany byly pouze drobnou korekturou na výsledku, prostě jsme na soupeře neměli. (rs)

     V osmém kole okresní soutěže jsme absolvovali těžké utkání v Chomutově s oddílem VTŽ Chomutov A. Dalo by se říci, kdeže loňské sněhy jsou, oproti loňské sezoně, kdy jsme zde vyhráli tehdy ještě s Pepou Kalánkem jsme tentokrát obdrželi debakl v podobě výsledku 13:5. Domácí nastoupili v nejsilnějsí možné sestavě se všemi oporami a bylo to znát. Naše hra na zkušené hráče neplatila a obdrželi jsme lekci. Světlým okamžikem tohoto utkání byl cenný skalp Roberta Pálinkáše nad Michalem Kočvarou v podobě výsledku 3:2 a jediný Robert si splnil svůj standard, kdy vyhrál ještě utkání s Vohradníkem. Další hráči Rainy Stütz a Honza Novobilský bohužel připojili pouze jednu výhru ve čtyřhře a jednu ve dvouhře a to bylo málo. Krok jsme drželi v zápase pouze do stavu 4:4 a pak už utkání plně a zaslouženě ovládli domácí. Body za Libědice : Robert Pálinkáš 2, Honza Novobislký a Rainy Stütz 1,5 Jiří Molnár 0. (rs)

     Další kolo mistrovské soutěže okresního přeboru hrálo libědické béčko na domácí půdě proti mužstvu TJ Baník Vysoká Pec A v podnělí 11. listopadu 2019 a situace tentokrát byla úplně jiná než předchozí roky. Náš soupeř dříve byl soupeřem, na kterém jsme si naháněli skóre a letošní jeho postavení v tabulce, kdy je zatím na 3. místě svědčí o tom, že nastaly velké změny. Je to hlavně díky hráči Tomáši Pomejovi,který bez porážky vede tabulku úspěšnosti jednotlivců a zdárně mu sekunduje nepříjemný travař Standa Kršek a mužstvo tak je ve vrchní části tabulky. Náš tým tentokrát musel zvolit sestavu kompromisem, protože se sešlo 6 hráčů a bylo těžké vybrat pětici,která může zasáhnout do dvouher. I s tímto jsme se vypořádali a zápas rozehráli se soupeřem vyrovnaně až do stavu 6:5 pro naše barvy, kdy nic nebylo jisté. Pak už skóre narůstalo v náš prospěch až do konečného stavu 11:7. Body za naše barvy : Rainy Stütz 3,5 b, Robert Pálinkáš 3b, Honza Novobilský 2,5b, Rosťa Dobrovolný 2b.(rs)

     V den státního svátku tj. 28.10.2019 hostilo libědické béčko jednoho z favoritů okresní soutěže OP 1 a to TJ Baník Březenecká Chomutov C na svých stolech. Soupeř přijel ve velmi silné sestavě se staršími zkušenými harcovníky a tak se od začátku našemu týmu příliš šancí nedávalo, vždyť soupeř je po 4 utkáních první v tabulce a nepoznal ještě hořkost porážky. Tohoto se však naše mužstvo nezaleklo a překvapivě dokázalo se zkušeným soupeřovým týmem remizovat 9:9 i když začátek zápasu nevypadal dobře a náš tým již prohrával 2:6. Bojovným výkonem dokázal náš tým stav nakonec srovnat. Body za domácí tým jednička Honza Novobilský 4, velmi dobře hrající Robert Pálinkáš 3, Honza Blažek 1 a Jirka Monár 1b. (rs)

     Další kolo okresní soutěže zavítal náš tým již potřetí v řadě za sebou na hostující stoly tentokráte do Vejprt. Domácí v kompletní sestavě náš tým tentokrát bez Rainyho absentujícího pro zranění. Síly byly vyrovnané což ukazoval i průběh utkání. Obě čtyřhry jsme sice vyhráli, ale konto bodů až do stavu 6:6 bylo vyrovnané. V dalších pěti sadách se naši hráči utrhli a strhli tak vítězství na svou stranu jedno utkání soupeř vzdal. Jako uragán do utkání vtrhl Honza Novobilský, který všechna svá utkání vyhrál bez ztráty setu a patří mu absolutorium tedy 4,5b, dále výborně zabodoval také Jirka Molnář 2,5 a Honza Blažek 2,5 a svůj den bohužel neměl Robert Pálinkáš, ale i jeho bodový přínos 1,5 b. byl pro mužstvo cenným příspěvkem do konečného výsledku. (rs)

Druhé soutěžní utkání okresního přeboru OP 1 opět na venkovních stolech tentokrát u spolufavorita soutěže KST Jirkov D náš tým jednoznačně propadl a sportovně musíme přiznat , že jsme na soupeře neměli. Výsledek jasně hovoří 16:2 a nemění na tom nic i fakt, že z 18 utkání bylo 8 pětisetových, což se odrazilo i na délce utkání,které se hrálo od 17,30 do 21 hodin. Body za naše barvy : Honza Novobilský a Robert Pálinkáš každý 1 b, (rs)

     První soutěžní utkání nového ročníku Okresní soutěže OP 1 zajíždělo naše béčko do Kadaně. Předpoklad povinnosti toto utkání vyhrát se naplnil. Výsledek je sice jasný 1:17, ale dílčí zápasy tak jasné úplně nebyly. Body za náš tým Honzové Novobilský a Blažek 4,5, Rainy Stütz 4,5, Robert Pálinkáš 3,5. (rs)