administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 17. srpna  2019

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
KST Libědice C 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B 

 
herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
 
 
 
 
 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
Krajský pohár r. 2019 :  
KST Libědice A - TTC Roudnice 
7.9.2019 od 15 h -bývalá škola Libědice
KST Libědice B - TJ Sokol Filipov (divize) 
7.9.2019 od 11h  - bývalá škola Libědice 
KST Libědice C - SK Štětí A (divize) 
7.9.2019 od 15 h - nad hospodou Libědice
 
Český pohár -celostátní kolo :  
 
KST Libědice A - Union Plzeň (3. liga) 
14.9.2019 od 10,30 h - bývalá škola Libědice 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

Rozlosování ročníku 2019-2020 Krajské soutěže KP 2 - KST Libědice A

Krajský přebor II. tř. sk.A
1 25. 09. 2019 18:00 KST Libědice A TJ Sokol Spořice A      
2 04. 10. 2019 18:00 TJ Sever Žatec C KST Libědice A      
3 09. 10. 2019 18:00 KST Libědice A TJ Klášterec n/Ohří A      
4 14. 10. 2019 18:00 ST Kopisty A KST Libědice A      
5 23. 10. 2019 18:00 KST Libědice A Sokol Horní Jiřetín A      
6 28. 10. 2019 18:00 TJ Baník Meziboří A KST Libědice A      
7 06. 11. 2019 18:00 KST Libědice A Baník Březenecká B      
8 13. 11. 2019 18:00 KST Libědice A KST Kadaň A      
9 22. 11. 2019 18:00 TJ Spartak Lubenec B KST Libědice A      
10 27. 11. 2019 18:00 KST Libědice A TTC Litvínov C      
11 02. 12. 2019 18:00 SKST Baník Most E KST Libědice A      
12 16. 01. 2020 18:00 TJ Sokol Spořice A KST Libědice A      
13 22. 01. 2020 18:00 KST Libědice A TJ Sever Žatec C      
14 31. 01. 2020 17:30 TJ Klášterec n/Ohří A KST Libědice A      
15 05. 02. 2020 18:00 KST Libědice A ST Kopisty A      
16 15. 02. 2020 10:00 Sokol Horní Jiřetín A KST Libědice A      
17 19. 02. 2020 18:00 KST Libědice A TJ Baník Meziboří A      
18 29. 02. 2020 10:00 Baník Březenecká B KST Libědice A      
19 05. 03. 2020 17:00 KST Kadaň A KST Libědice A      
20 11. 03. 2020 18:00 KST Libědice A TJ Spartak Lubenec B      
21 20. 03. 2020 18:00 TTC Litvínov C KST Libědice A      
22 25. 03. 2020 18:00 KST Libědice A SKST Baník Most E