administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 7. září     2020

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
 
 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B 

 

herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
KST Libědice A 
 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
Český pohár :  
   
 
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

Rozlosování ročníku 2020-2021 Krajské soutěže KP 2 - KST Libědice A

Krajský přebor II. tř. sk.A
             

1.

St 30. 09. 2020 18:00

KST Libědice A

TJ Sever Žatec B

     

2.

Po 05. 10. 2020 17:30

SKST Baník Most F

KST Libědice A

     

3.

St 14. 10. 2020 18:00

KST Libědice A

Klášterec nad Ohří A

     

4.

Po 19. 10. 2020 18:00

ST Kopisty A

KST Libědice A

     

5.

St 28. 10. 2020 18:00

KST Libědice A

Sokol Horní Jiřetín A

     

6.

So 07. 11. 2020 10:00

Baník Březenecká B

KST Libědice A

     

7.

St 11. 11. 2020 18:00

KST Libědice A

SK Havran Kryry A

     

8.

Čt 19. 11. 2020 18:00

TJ Sokol Spořice A

KST Libědice A

     

9.

St 25. 11. 2020 18:00

KST Libědice A

TJ Spartak Lubenec B

     

10.

St 02. 12. 2020 18:00

KST Libědice A

TTC Litvínov C

     

11.

St 09. 12. 2020 18:00

KST Jirkov D

KST Libědice A

     

12.

Čt 14. 01. 2021 18:00

TJ Sever Žatec B

KST Libědice A

     

13.

St 20. 01. 2021 18:00

KST Libědice A

SKST Baník Most F

     

14.

Út 26. 01. 2021 17:30

Klášterec nad Ohří A

KST Libědice A

     

15.

St 03. 02. 2021 18:00

KST Libědice A

ST Kopisty A

     

16.

Út 09. 02. 2021 17:30

Sokol Horní Jiřetín A

KST Libědice A

     

17.

St 17. 02. 2021 18:00

KST Libědice A

Baník Březenecká B

     

18.

Po 22. 02. 2021 18:00

SK Havran Kryry A

KST Libědice A

     

19.

St 03. 03. 2021 18:00

KST Libědice A

TJ Sokol Spořice A

     

20.

Pá 12. 03. 2021 18:00

TJ Spartak Lubenec B

KST Libědice A

     

21.

Pá 19. 03. 2021 18:00

TTC Litvínov C

KST Libědice A

     

22.

St 24. 03. 2021 18:00

KST Libědice A

KST Jirkov D