administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 19. ledna 2020

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
KST Libědice C 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B-Vejprty

27.1.2020 od 18,00 h 

herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
KST Libědice A -TJ Sever Žatec C
22.1.2020 od 18h 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

Novoty od Pinka

V této rubrice nejsou žádné články.

 

TJ Sokol Spořice A - KST Libědice A  12:6 

     První soutěžní utkání v novém roce 2020 odehrálo naše áčko ve Spořicích. Bohužel náš tým bude asi delší dobu bez naší jedničky Václava Soutnera st. ze zdravotních důvodů,což se promítne do výsledků útkání a tak tomu bylo i ve dvanáctém kole ve Spořicích. Výsledkem je tedy prohra 12:6, když bodově se za náš tým kluci prosadili takto: Honza Hadbávny 2b , Pepa Kalánek, Milan Lhotský  každý 1,5, Honza Novobilský 1b. (rs)

 

SKTS Baník Most E - KST Libědice A   14:4 

     Jedenácté kolo krajské soutěže zajíždělo hrát naše áčko na stoly prvního mužstva tabulky SKST Baník Most E, který dosud ztratil pouze body za jedinou remízu a jasně opanoval čelo tabulky po podzimní části soutěže. Náš tým byl bez své opory Vency Soutnera st., kterému nedovolily pracovní povinnosti účastnit se zápasu a bylo to hodně znát. Po obou prohraných čtyřhrách zaznamenal náš tým první bod až ve třináctém utkání a následující body byly již drobnou korekturou výsledku. Domácí  vítězstvím 14:4 přesvědčili, že to s postupem myslí vážně. Body za náš tým : Honza Hadbávny 2, Milan Lhotský a Honza Novobilský 1, Pepa Kalánek tentokráte vyšel naprázdno. (rs)

KST Libědice A - TTC Litvínov C  13:5 

      Desáté kolo krajského přeboru hrálo naše áčko doma s TTC Litvínov C, když hosté přijeli ve složení - "Mladé pušky" tj. s dvěma nádějnými mladíky Piskáčkem, Čmerdou a mlaýem , ale už zkušeným  Bláhou, kdy tyto doplnila Brožová Alena. Naši tentokráte již i s uzdraveným Milanem Lhotským byli kompletní a bojový kolektivní výkon vedl k zaslouženému vítězství 13:5. V našem týmu dobře opět zahrál Pepa Kalánek, který překvapivě porazil talentovaného Piskáčka, překvapením byla i výhra Pepy nad Bláhou, který nervově nezvládl aktivní podporu spoluhráče Pepy Milana Lhotského, alespoň tak svedl prohru na něj po odehrání zápasu. Spolehlivě zahráli také další hráči týmu V.Soutner st. , Milan Lhotský a Honza Hadbávny, kteří vyhráli své 3 dvouhry navíc Soutner s Kalánkem vyhráli i čtyřhru. Za hosty hrála dobře Brožová, která měla zajímavou bojovnou hru. Sčot : Venca Soutner st. 3,5 Milan Lhotský a Honza Hadbávny 3, Pepa Kalánek 2,5, 1x wo.(rs)

 

TJ Spartak Lubenec B - KST Libědice A  10:8 

     V devátém kole krajského přeboru zajíždělo libědické áčko hrát do Lubence s tamním béčkem. Postavení v tabulce naznačovalo, že by se mělo jednat o jednoznačnou záležitost pro naše barvy, protože domácí byli na posledním místě zatímco náš tým na pátém. Bohužel skutečnost byla jiná i díky tomu, že domácí posílili o Zdeňka Vukliševiče st. ,který vloni hrál divizi a letos dosud KP 1, ale díky posunům v soupiskách nyní může vypomáhat béčku. Náš tým naopak přijel do Lubence oslaben o nemocného Milana Lhotského a  nutno podotknout, že poslední léta se našim týmům v Lubenci nehraje zrovna nejlépe. Z počátku utkání naši kluci prohrávali 5:3 pak zase bylo srovnáno na 6:6 a 8:8 , ale poslední závěrečné dvouhry domácí vyhráli a tím celé utkání nejtěsnějším rozdílem 10:8. Zdeněk Vukliševič st. za domácí byl jediným hráčem, který vyhrál všechna utkání včetně čtyřhry a ukázal se jako jasná opora domácích. Body za náš tým : Venca Soutner st. 3,5b Honza Hadbávny 2b, Pepa Kalánek 1,5 a Honza Novobilský 1b (rs)

KST Libědice A - KST Kadaň A  12:6 

    V osmém kole krajského přeboru hrálo libědické áčko opět na domácích stolech a to s nováčkem soutěže KST Kadaň A. Úvod utkání se vydařil a obě čtyřhry jsme vyhráli. Bohužel při třetím setu ve čtyřhře se zranil Pepa Kalánek byl však nucen nastoupit do původně nahlášené sestavy, což mělo později za následek jeho vzdání druhého zápasu ve dvouhře ze zdravotních důvodů. I tak se náš tým rozjel a vedl už 4:0 když se teprvé bodově dostali ke slovu i hosté, kteří po výhře Budjače a kontumaci zápasu Pepy Kalánka stáhli na 5:3, ale další vývoj už naši hráči neponechali náhodě. Body za náš tým : spolehlivě hráči Venca Soutner st. a Honza Hadbávny každý 4,5 b, Milan Lhotský 2b a Pepa Kalánek s Honzou Novobilský 0,5 bodu za vyhrané čtyřhry. (rs)

 

KST Libědice A - TJ Baník Březenecká Chomutov B  9:9

     V sedmém kolek krajské soutěže naše áčko přivítalo věčného rivala  a dá se říci, že se hrálo i derby s TJ Baník Březenecká Chomutov B. Hosté přijeli se zkušeným kádrem včele s Lubošem Kučerou a konče mladým perspektivním hráčem,který si občas v Chomutově čuchne i k divizi a to Honzou Sučíkem. Náš kádr nastoupil také kompletní takže se čekalo vyrovnané utkání. Čtyřhry skončily nerozhodně 1:1 a jednotlivé zápasy probíhaly vyrovnaně až do stavu 6:6 a pak nastoupilo hostující mužstvo k trháku do stavu 6:9 v náš neprospěch.  I naši přátelé z Kadaně, kteří se jako zástupci nováčka přijeli poat hlasitě a upřímně konstatovali, že je to škoda, že náš tým prohraje 8:10. Ale chyba lávky , podceňovat se nevypácí  a naši hoši zabojovali a zvláště v posledních dvou dvouhrách Pepa Kalánek, který porazil Sučíka 3:1 a  a Honza Hadbávny svými výhrami upravili konečný stav na 9:9 což je pro naše barvy rozhodně úspěch. Body za náš tým : Venca Soutner st. 3,5 výborně hrající Pepa Kalánek 2,5 Honza Hadbávny 2 a Milan Lhotský 1. (rs)

t

TJ Baník Meziboří A - KST Libědice A  9:9 

     K velmi těžkému utkání 5. kola krajské soutěže zajíždělo naše áčko do Meziboří. Domácí nastoupili ve velmi silné sestavě a i náš tým byl tentokráte kompletní, takže utkání slibovalo vyrovnaný průběh což se nakonec ukázalo i výsledkově. Po našich prohraných obou čtyřhrách šli domácí do vedení až do stavu 7:5, kdy se začalo dařit i našemu týmu a podařilo se výsledek vyrovnat. Výborné a vyrovnané utkání zahrál zejména Milan Lhotský s domácím Kubelkou, které sice domácí hráč vyhrál nakonec 3:2, ale o vyrovnanosti svědčí zejména pátý set pro domácího hráče v poměru 19:17. O body našeho týmu se postarali všichni hráči a výkon lze označit za velmi dobrý kolektivní počin, když Venca Soutner st. získal 3 body a ostatní hráči tj. Milan Lhotský, Honza Hadbávny a Pepa Kalánek každý 2body. (rs)

 

KST Libědice A - Sokol Horní Jiřetín A  15:3  

     V pátém kole krajské soutěže KP 2 skupiny A přivítal náš tým na domácích stolech tým Sokol Horní Jiřetín A. V utkání byl náš tým favoritem a v praxi to i jasně dokázal přes absenci dvojky Honzy Hadbávného. Vítěztví 15:3 bylo jasnou dominancí našeho týmu, kdy plně bodově zazářila naše jednička Venca Soutner a stejně úspěšně mu sekundoval Pepa Kalánek. Úspěšný výsledek potvrdil Milan Lhotský  dalšími 3,5 body a Honza Novobilský 2,5 body. Hoši dobrá práce ! (rs)

ST Kopisty A - KST Libědice A  5:13 

 

     Již čtvrté utkání nové sezony absolvoval tým KST Libědice A v Kopistech. Tentokrát tým opět nebyl kompletní chyběl Milan Lhotský, ale nahradil jej dobře Honza Novobilský. Tým po výhře 13:5 získal důležité body a nestrácí tak kontakt s čelem tabulky. Body za náš tým : Venca Soutner 4,5 b, Honza Hadbávny 3,5 b Pepa Kalánek a Honza Novobilský každý 2,5b. (rs)

 

 

KST Libědice A - TJ Klášterec n.Ohří A  7:11 

     Třetí utkání sehrál tým KST Libědice A na svých stolech podle mě s velkým favoritem soutěže týmem TJ Klášterec nad Ohří A a utkání skončílo vítězně pro hostující tým v poměru 11:7. I přes snaživý výkon našich hráčů vyhrál soupeř, který stavěl na Větrovském jehož jistotu v podobě plného bodového zisku doplnil bodově nádějný Kraus a šikovná posila Cukel . Naši hráči bodovali takto : Venca Soutner st. 3,5b, Pepa Kalánek 1,5b, Milan Lhotský a Honza Hadbávny každý 1b. (rs)

TJ Sever Žatec C - KST Libědice A  11:7

     Druhé soutěžní utkání sehrálo libědické áčko na horké půdě TJ Sever Žatec s tamním céčkem. Soupeř nastoupil v silné sestavě oproti tomu na naší straně chyběl nejzkušenější a nejlepší hráč V. Soutner st. z pracovních důvodů. I tak se naši kluci nedali a statečně bojovali a uhráli přijatelný výsledek 11:7. Body za náš tým Honza Hadbávny 2,5 Pepa Kalánek 2, Honza Novobilský 1,5 a Milan Lhotský 1 b. (rs)

KST Libědice A - TJ Sokol Spořice A 13:5  

 

     Vstup do nového ročníku Krajské soutěže KP 2 r. 2019-2020 se našemu áčku povedl i když je nutné přiznat, že soupeř nepřijel rozhodně v nejsilnější sestavě. Výsledek 13:5 jasně hovoří pro naše mužstvo, když bodově  založil základ úspěchu Venca Soutner st. a to 4,5 bodu, Milan Lhotský a Honza Hadbávny jistili každý třemi body a Pepa Kalánek 1,5 bodu, a jedno utkání bylo ze strany soupeře vzdáno bez boje. (rs).

KP 2

Krajský přebor II. tř. sk.A 1 25. 09. 2019 18:00 KST Libědice A TJ Sokol Spořice A       2 04. 10. 2019 18:00 TJ Sever Žatec C KST Libědice A       3 09. 10. 2019 18:00 KST Libědice A TJ...