administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 14. března   2020

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
KST Libědice C 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B 

soutěž zrušena (nařízení vlády)

herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
KST Libědice A 
soutěž zrušena (nařízení vlády) 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

28. ročník Turnaje města Vejprty 

     V sobotu 27. dubna 2019 zajížděly tři naše dvojice tradičně na turnaj do Vejprt. Ve Vejprtech nastoupilo 12 dvojic z celého kraje a rovněž jedna dvojice z německého Grumbachu. Systém se hrál každý s každým ve skupinách, následně KO systém s tím, že neúspěšný celek hrál s dalším čtyřhru o možný další postup. Celkovými vítězi turnaje se stala dvojice čechů hrajících v německém Grumbachu a to Stříbrský-Matuška. Na pěkném pátém místě a jako překvapení turnaje se ukázala naše dvojice Blažek - Pálinkáš, šestá skončila dvojice Soutner st. - Novobilský a sedmá dvojice Lhotský-Stütz.(rs)
 

IV. ročník o Pohár obce Libědice 

     IV. ročníku o Pohár obce Libědice dne 13. dubna 2019 se účastnilo 18 hráčů.  9 z domácího oddílu a 9 hráčů z cizích oddílů. Systém se hrál na 4 skupiny ve dvou skupinách bylo 5 hráčů, postupovali všichni a poté byl již KO systém, kdy proti sobě nastupovali hráči dle umístění ve skupinách. Vítězem celého turnaje se stal hráč SKST Teplice Jirka Štěpánek, který ve finále zdolal Jana Sučíka z Chomutov na třetím místě se umístilo domácí překvapení Pepa Kalánek. Bohužel oproti předchozím ročníkům bylo méně hráčů i díky tomu, že v Mostě se pořádal velký turnaj a to mělo také vliv na menší počet hráčů. Bohužel díky vyrovnaným bojům a časové náročnosti tak letos neproběhla soutěž ve čtyřhrách. (rs)
 

Vánoční turnaj v Žatci a druhé místo J.Novobilského 

Tradiční vánoční turnaj na Severu v Žatci se hrál tentokrát v jiném termínu než obvykle a to již 22. prosince 2018. I díky tomuto za náš oddíl jela pouze malá výprava dvou hráčů a to Honzové Novobilský a Blažek. Ostatní kvůli osobním či pracovním důvodům se nemohli tradičního oblíbeného turnaje zůčastnit. I tak byla tato malá výprava úspěšná a KST Libědice mělo opět na stupních vítězů zastoupení v podobně druhého místa Honzy Novobilského, kterému se tak podařilo obhájit loňské druhé místo. Honzu postupně čekalo od základní skupiny 6 soupeřů, kdy pouze 2x prohrál jinak vše vyhrával a se svým zkušeným partnerem jirkovským hráčem, který dříve v Žatci také působyl nakonec opanovali druhou příčku v soutěži dvojic. Druhý z hráčů KST Libědice Honza Blažek postupně nabírá tréninkové a zápasové dávky po náročné operaci,kterou v létě absolvoval a jeho chuť a bojovnost je příkladem pro nás mladší. (rs). První místo v turnaji získala dvojice mladíků z Mostu a Lubence na třetím místě opět skončila mladá dvojice ze Žatce a Černčic. (rs)
 

Mezinárodní turnaj v Grumbachu (SRN) 

V sobotu 26. května 2018 se naše tři dvojice vypravily na již tradiční mezinárodní turnaj v Grumbachu. Naše první dvojice Soutner st. - Maršík po dvou vyhraných posledních ročnících zajížděla jako favorit soutěže. Domácí však neponechali nic náhodě a nasadili k domácímu Stříbrskému do dvojice Lazara oba z ČR a nakonec se ukázalo že tito dva pozdější vítězové byli pro naši dvojicí těžkým soupeřem. Vzájemný duel v semifinále vyzněl vítězně pro dvojici Stříbrský - Lazar, kteří  i finálejasně opanovali. Naše dvojice tedy skončila třetí , další dvojice z Libědic Lhotský - Kalánek skončila v turnaji na hezkém konečném 8 místě a třetí dvojice Novobislký - Stütz ve své základní skupině skončila až 3 a nepostoupila tak do čtvrtfinále. Turnaje se účastnilo 17 dvojic. (rs)
 
 

27. ročník o pohár obce Vejprty 

V sobotu 28. dubna 2018 se konal ve Vejprtech tradiční již 27.ročník turnaj dvojic ve stolním tenise. Z Libědic se jej účastnily dvě dvojice a to Venca Soutner st. s Honzou Novobilským a druhá dvojice Milan Lhotský a Rainy Stütz. První dvojice skončila v celkovém umístění na pátém místě, druhá dvojice byla třináctá. Celkovými vítězi se stala dvojice : Martin Hoffman ml. a Jiří Vaník ml. z KST Most, na druhém místě se umístila dvojice David Drahota s Lubomírem Kučerou z TJ Baník Březenecká Chomutov, třetí byla dvojice Josef Gabriel z TJ Spořice s Ladislavem Krejčím z KST Jirkov. Na 4. místě se umístila dvojice z německého Grumbachu. (rs).
 

III.Ročník o Pohár Obce Libědice 

Dne 14.dubna 2018 se konal již třetí ročník turnaje ve stolním tenise o Pohár obce Libědice. Na turnaj se sjelo 23 hráčů z různých koutů našeho kraje z Teplic, Mostu, Chomutova, Kadaně  a lounského regionu a zastoupení jsme opět měli i z Prahy díky Ríšovi Maršíkovi (3. liga) a velmi zajímavý hráč Jirka Holubec přijel až z Moravy. Domácí tým měl zastoupení šestičlenné. Začátek turnaje byl velmi zajímavý díky účasti starosty obce Libědice p. Kozlíka, který turnaj důstojně zahájil a ještě před zahájením poděkoval domácím hráčům týmu A za historický postup do Krajské soutěže KP 1 pro rok 2018-2019 a za výbornou reprezentaci obce. Turnaj se hrál v šesti skupinách ze kterých postoupilo 16 hráčů do vyřazovacího pavouka. Vedle hlavní soutěže dvouher se hrála ještě soutěž útěchy a následovala soutěž ve čtyřhrách. Soutěž ve dvouhrách vyhrál těsně 3:2 Ríša Maršík nad naším Vencou Soutnerem st. na třetím místě skončil Sučík z Chomutova a Štěpánek z Teplic. Soutěž ve čtyřhrách vyhrála dvojice náš Venca Soutner st. s Pepou Balážem z Dobroměřic, druhé místo obsadila dvojice  Ríša Maršík z Prahy s veteránem Jozefem Michalem z Lubence, třetí skončily dvojice : Suško ze Žatce s Městkou z Mostu a dvojice mladíků z Chomutova Šmíd Sučík. Soutěž útěchy vyhrál Robert Pálinkáš z Kadaně. Na turnaji byly k vidění zajímavé sportovní duely i díky výbornému občerstvení  paní Soutnerové a perfektní organizaci Jirky Tomeše.  (rs)
 

Poslední pink 28.12.2017 

Ve čtvrtek 28.12.2017 pořádal náš oddíl svůj turnaj "Poslední pink 2017". Turnaje se účastnilo 10 domácích hráčů a 2 pozvaní kamarádi Míša Bartl a Robert Pálinkáš z Kadaně. Připraveno bylo 12 cen, tedy pro každého cena, tyto si závěrem hráči vybírali podle umístění. Turnaj sledovalo velké množství diváků zejména ženského pohlaví, kdy nejmladší fanynkou byla Maruška Novobilská,která si také s sebou přinesla minipálku a míček a byla tak pro nás velkou inspirací. Turnaj se hrál na dvě šestičlenné skupiny každý s každým a pak dvojice dle umístění v jednotlivých skupinách. Turnaj překvapivě vyhrál Venca Soutner st. , druhé místo obsadil Míša Bartl z Kadaně a třetí byl Honza Hadbávny. Kromě skvělých výkonů turnaj nabídl výborné pivo, skvělé klobásy a k dobré kávě výtečnou buchtu a štrůdl. Po turnaji následovalo posezení, kde jsme v přátelské atmosféře rozebrali uplynulý rok s přáním , aby jsme se nejméně ve stejném počtu sešli i na  konci roku  2018. (rs)  
 
 
 
Nejmladší účastnice turnaje Maruška Novobilská.
 
 

Žatecký vánoční turnaj velkým úspěchem J. Novobilského 

Druhý vánoční svátek 26.12.2017 se hráči oddílu KST Libědice ve složení Václav Soutner st. Jan Blažek, Jan Novobilský, Míra Zuzák a Rainy Stütz zůčastnili tradičního vánočního turnaje v hale TJ Sever Žatec. Systém se hrál na dvojice, když jednička byla nasazená a dolosoval se k ní hráč jako dvojka. Turnaje se zůčastnilo 42 hráčů a to hrajících okres až po divizní soutěž. 4 skupiny po 4 dvojících a jedna skupina po 3 dvojicích , tři dvojice ze skupiny postupovaly do KO systému.  Již v minulosti na tomto turnaji byl úspěšný Venca Soutner, ale tentokrát to byl turnaj kde velký úspěch  našich barev zajistil zejména  Honza Novobilský. Byl nasazen jako dvojka k Darinovi Gőrnerovi z Lubence a celou soutěž vyhráli. Honza postupně porážel své soupeře  Míru Kachelmajera 3:0 , žateckého Suška  3:2  dále v prvním kole pavouka svého tréninkového rivala Míru Zuzáka 3:2,  v semifinále opět  porazil Suška 3:2. a ve finále zkušeného žateckého  Zacha 3:2. Jedinou porážku utrpěl v základní skupině s Bernáškem z Cítolib. Dalším úspěchem bylo 4. místo J. Blažka  s žateckým Pavlem Broumem a sedmá příčka V. Soutnera st. s Tomášem Pešulou.  (rs)
 
 
Vítězové žateckého vánočního turnaje : zleva Darin Gőrner a náš Jan Novobilský.
 

uKST Libědice B - TJ Havran Kryry A  19:8 

Odvetné přátelské utkání jsme s Kryrymi hráli v pondělí 11.9.2017. Tentokrát přijel soupeř skoro v nejsilnější sestavě, chyběla letní posila - Ota Blail, jinak mužstvo bylo kompletní v čele s Frantou Lorencem, Mírou Kachelmajerem, Pavlem Kolářem, Jardou Frankovicsem, Janem Kneiflem a Romanem Fricem, tedy komplet mužstvo, které si zajistilo postup do OP1 lounského okresu. Hrálo se stylem 5 na 5 se střídáním, za naše barvy jsme nastoupili takto : Honzové Blažek a Novobilský, Jirka Molnár, Míra Zuzák, Rainy Stütz a úplný novic ještě bez registrace Petr Richtárech. Střídalo se na obou stranách, za Frantu Lorence nastoupil uzdravený Pavel Kolář, u nás Honzu Blažka po dvou dvouhrách vystřídal Jirka Molnár. Po čtyřhrách byl stav 1:1, dále dvouhrami jsme soupeře převálcovali. Cenný skalp získal Míra Zuzák , který porazil Frantu Lorence 3:2, první bod získal náš novic Petr Richtárech, když suverénně porazil hostujícího Romana Frice 3:0. Body za naše barvy : Honza Novobilský 4, Rainy Stütz 4, Míra Zuzák 4,5, Honza Blažek 2,5 Jirka Molnár 3 body a Petr Richtárech 1 bod. Všechna utkání se hrála v duchu Fair - play, a na závěr jsme soupeři popřáli, aby nový ročník ve vyšší soutěži byl pro jejich tým úspěšný. 
 

KST Libědice B - TJ Sokol Dříň Kladno  19:8 

Další přípravné utkání odehrálo Libědické béčko s mužstvem TJ Sokol Dříň Kladno, jehož áčko letos postoupilo do soutěže Okresního přeboru OP 1 v kladenské oblasti. Pro přípravné utkání se domluvil systém her 5 proti 5 , takže vyšla slušná porce 27 zápasů což rozhodně nebylo na škodu.  Hosté přijeli ve složení Petr Skála, Petr Hrudka, Vladimír Bromský, Milan Vinkl  a Marek Tejml st. Hráči měli na svých pálkách kromě Petra Skály pro nás velmi neoblíbené potahy a to trávu a anťáky takže tato příprava pro nás byla užitečná pro zvykání si na jiné neočekávané herní styly. Naše mužstvo nastoupilo ve složení Honza Blažek, Honza Novobilský, Míra Zuzák, Jirka Molnár a Rainy Stütz. Přípravný zápas pro naše barvy skončil výhrou v poměru 19:8, kdy jsme vyhráli shodně obě čtyřhry v poměru 3:0 , dále body za naše barvy získali : výborně hrající Honza Novobilský 5,5 , Honza Blažek 5,5 Míra Zuzák 3,5, Rainy Stütz 3,5 a Jirka Molnár 1b. (rs)
 

14. ročník příhraničního turnaje v Grumbachu (SRN)  - obhajoba vítězství družstva Libědic 

Dne 17. června 2017 zajížděla naše tři družstva dvojic - Libědice 1 až 3 jako nejpočetnější výprava již na 14. ročník příhraničního turnaje ve stolním tenise do městečka Grumbach nedaleko hranic. Dvojice Vence Soutner st. a náš kamarád Ríša Maršík  obhajovali vítězství z loňského roku, dále jela dvojice Pepa Kalánek a Milan Lhotský jako družstvo Libědice 2 a třetí mužstvo bylo složené z dvojice Honza Novobilský - Rainy Stütz. Na poctivost odvedených výkonů dohlížel náš prezident Jirka Tomeš. Turnaje se účastnilo 11 dvojic a kromě našich tří mužstev na turnaj nastoupila i další česka dvojice  Jirka Štěpánek (Teplice) spolu s Fridrichem z Terezína. Turnaj se hrál na dvě skupiny, kdy do čtvrtfinále z každé skupiny postoupilo jedno mužstvo Libědic a to 1a 2. Do semifinálového pavouka se už probojovalo pouze družstvo Libědice 1, které zdolalo domácí mužstvo Grumbach 1 a postoupilo do finále, kde zdolalo dvojici talentovaných mladíků Pobershau a to 3:1 na zápasy. Turnaj se hrál stylem jedničky proti sobě a pak dvojky při nerozhodnosti se hrála čtyřhra. Finálový duel se již hrál formou daviscupu. Na celém turnaji nenašel Venca Soutner st. přemožitele a byl tedy stoprocentní. I přestože se turnaj v Grumbachu hrál s celuloidovými míčky dokázala se naše družstva s tímto handicapem vyrovnat. Následně jsme turnaj zhodnotili v restauraci Pepíka Bartoně v Račeticích. Vítězství na turnaji je velkým úspěchem a doufáme, že příští jubilejní 15. ročník naše družstvo zvítězí potřetí za sebou  a putovní pohár tak získá do trvalého držení.(rs) 
 
 

Tj Havran Kryry - KST Libědice B  4:14 

     V pondělí 5.6.2017 jsme po domluvě zajeli za klukama do Kryr, kteří jsou novými vítězi okresní soutěže OP2 na bývalém okrese Louny a postupují tak do vyšší okresní soutěže OP1 pro rok 2017-2018. Bohužel i přes domluvu před 14 dny nedali domací dohromady to nejsilnější co mají tedy chyběli nejlepší hráč Franta Lorenc z pracovních důvodů a mladý nádějný hráč Jarda Frankovic, který si den před přátelským zápasem zlomil ruku. Domácí nastoupili v sestavě Pavel Kolář , Míra Kachelmaier, Kneifl a Kovařík. Naší sestavu tvořili hráči Honzové Blažek a Novobilský, Jirka Molnár a Rainy Stütz. Z týmu domácích odvedli výborný výkon Pavel Kolář a Míra Kachelmaier, kteří dokázali každý získat 2 body. Za náš tým byl stoprocentní Honza Novobilský, Honza Blažek a Jirka Molnár získali 3,5 bodu, Rainy Stütz 2,5 bodu. V brzké době bude domluvena odveta, věříme že soupeř bude posilněn ještě o Frantu Lorence  či Karla Spurného nebo Tomáše Dresslera. (rs)
 

Turnaj v Horním Jiřetíně 

     V sobotu 12. května 2017 proběhl v Horním Jiřetíně další turnaj. Z Libědic se zůčastnili turnajového klání dva hráči a to Honza Blažek a Rainy Stütz. V rámci turnaje se hrály pouze dvouhry a účastnilo se 40 hráčů a to od divizní soutěže až po okres. Oba hráči postoupili z druhého místa základní skupiny, kde v prvním kolem KO systému narazili na více než zdatné soupeře. Honza Blažek prohrál v mosteckým Martinem Hofmanem ml. hrající krajskou soutěž KP1  a Rainy Stütz byl vyřazen z dalších bojů Jirkou Štěpánkem z Teplic, který letos bojoval v divizní soutěži. (rs)
 

26. ročník turnaje ve Vejprtech s Libědickou účastí 

Dne 29. dubna 2017 se odehrál ve Vejprtech již tradiční 26. ročník turnaje ve stolním tenise. Tentokrát byla velmi silná účast hráčů, kteří hrají či v minulosti hráli  třetí lidu a to jak z Mostu tak Jirkova. Turnaje se rovněž zůčastnilo mužstvo z německého Grumbachu s českým hráčem Stříbrzským. . Turnaj dvojic vyhrála smíšená dvojice Michal Malý z Chomutova s Danielem Kadletem z Teplic, druhé místo obsadil náš Venca Soutner st. , který hrál ve dvojici s dalším matadorem Zdeňkem Vukliševičem st. z Lubence. Třetí skončila dvojice z KST Most Martin Hofman st. a Petr Městka. Tato mostecká dvojice vyřadila z turnaje naší dvojici Honza Hadbávny - Rainy Stütz, která nakonec skončila v závěrečném účtování na 13. místě z 20 dvojic. (rs)
 

10. ročník Turnaje v Lubenci 

V sobotu 22. dubna 2017 proběhl již 10.ročník tradičního turnaje ve stolním tenise v Lubenci. Tentokrát oproti předchozím letům byla menší účast a to 28 hráčů, tedy pouze o dva hráče více než na našem turnaji. Zapříčiněno to bylo určitě i současně probíhajícím turnajem v Kopistech. Lubeneckého turnaje se účastnili i dva naši hráči a to Honzové Blažek a Hadbávny. Oba hráli ve čtyřčlených skupinách, ze kterých postoupili a to Honza Hadbávny dokonce z prvního místa, když měl hezký skalp v podobě vítězství nad Milanem Gonem ze Žatce, Honza Blažek postoupil z druhé pozice v tabulce. Bohužel v prvním kole pavouka na své soupeře již nestačili a skončili na 7-12 místě. Celkově turnaj vyhrál mladý hráč z KST Most Petr Městka, který ve finále porazil domácího Darina Gőrnera. V soutěži čtyřher vyhrála dvojice Zlatohlávek - Ledvina z Lenešic, která ve finále zvítězila nad domácí dvojicí Zdeněk Vukliševič st. - Gőrner (rs)
 

2. ročník Turnaje   obce Libědice 

V sobotu 15. dubna 2017 pořádal náš oddíl druhý ročník turnaje ve stolním tenise "O pohár Obce Libědice". Ráno se sjelo 26 hráčů a to z Prahy, Teplic, Chomutova, Kadaně,  Kryr, Cítolib, Lubence, Libořic  a širokého okolí. V soutěži dvouher postupovali tři nejlepší a dva nejlepší ze čtvrtého místa pětičlených skupin a následoval boj v pavouku. Soutěž čtyřher se odehrála po skončení základních skupin. Již v průběhu skupin a následových bojů v pavouku byly vidět překrásné zápasy zejména dvojice Martin Lukáš - Michal Malý, Venca Soutner st. - Michal Malý, Venca Soutner st. - Richar Maršík. Rovněž soutěž ve čtyřhrách byla napínavá. Turnaj vyhrál a loňské vítězství obhájil Ríša Maršík z KST Bohnice (divizní hráč), druhý opět jako loni skončil náš Venca Soutner st. na třetím místě skončili Michal Malý z TJ Baník Březenecká Chomutov a Jirka Štěpánek z Oddílu stolního tenisu Teplice ( další divizní hráč). Soutěž čtyřher vyhrála dvojice  "učitel-žák" Venca Soutner st. - Michal Malý. Soutěž měla vysokou sportovní úroveň a pohodovou kamarádskou atmosféru. Velký dík za výbornou organizaci a hladký průběh  turnaje patří Jirkovi Tomešovi.  Škoda , že  náš  turnaj , který se přes krátkou existenci již stal v okolí pojmem a nese název "O pohár obce Libědice"nepoctil svou návštěvou starosta obce či jiný činitel obce.(rs)
 

Poslední Pink 2016 

Předposlední den v roce 2016 pořádal náš oddíl tedy hlavně výborný organizátor Jirka Tomeš v herně nad hospodou v Libědicích turnaj pod názvem "Poslední pink Libědice 2016". Turnaje se zůčastnilo celkem 16 hráčů, kdy kromě domácích hráčů zde byli i hráči  z Výškova, Kryr, Kadaně a Libořic. Turnaj se hrál na 4 skupiny a každý si tak zahrál velké množství utkání jak ve dvouhrách tak i ve čtyřhrách. Nálada byla sváteční, ale i sportovní napětí bylo cítit a byli jsme tak svědky hezkých bojovných zápasů s krásnými výměnami. Turnaj jednotlivců ovládl domácí hráč Honza Hadbávny před druhým Milanem Lhotským také z KST Libědice a třetí místo vybojoval Martin Lukáš z KST Libořice. Turnaj ve čtyřhrách vyhrála dvojice Honza Blažek (KST Libědice), Michal Bartl (TJ Kadaň), druhá skončila smíšená dvojice nerozlučných kamarádů Milan Lhotský (KST Libědice)  Míra Kachelmajer (Havran Kryry) a třetí domácí dvojice Honza Novobilský , Rainy Stütz. Kromě výborných sportovních výkonů podal výborný výkon i tým kolem místního hospodského, který poskytl výborný guláš a další občerstvení . Rovněž byl turnaj příležitostí si popovídat u dobré  kávy s třemi výbornými bábovkami. (rs).
 

Český pohár 2016-2017  

KST Libědice A - TTC Roudnice nad Labem A  4:6
 
Velice zajímavé utkání a skvělá příprava pro oba celky. Hosté přijeli v sestavě Tomáš Líska, Miloslav Ullman a Antonín Spurný. Hvězdou odpoledne byl starší Venca Soutner a jeho stoprocentní příspěvek ve dvouhrách. Škoda, že právě taková utkání se nesetkávají se zájmem diváků. Venca prokázal proti Miloslavu Ullmanovi i Tomáši Lískovi, proč je pravidelně jedním z nejlepších hráčů v soutěži. V obou utkáních dokázal otočit utkání z nepříznivého stavu. S prvním jmenovaným 0:2 a druhým 1:2 na 3:2 ve svůj prospěch. Čtvrtý bod přidal mladší Venca. Milan Lhotský vyšel tentokrát bodově na prázdno, ale po zranění se očividně dostává zpět do staré formy a v soutěži bude určitě již patřit k oporám áčka. (jt)
 
 
Horní  Jiřetín  A   - KST Libědice A  5:5
¨
Náš první tým hrál na půdě nováčka Krajské soutěže KP 2  a remizoval 5:5, avšak stav setů byl v náš prospěch, takže náš tým postupuje do druhého kola Českého poháru . Naši kluci bodovali takto: Venda Soutner ml.  2b, Milan Lhotský a Pepa Kalánek každý 1,5 bodu. V dalším kole bude náš tým čekat již tradiční soupeř z Roudnice.  (rs)
 
KST Libědice B - Smolnice  A  Pevato  2 : 8 
 
 
Náš tým nastoupil ve složení Honzové Blažek, Novobilský a Vápeník a Rainy Stütz a bohužel bez zraněné jedničky  Honzy Hadbávného proti silnému soupeři, který přijel ve složení Víťa Martinovský , Jan Filín a Josef Petrlík. Soupeř ukázal , že má větší zkušenosti ze soutěže KP 1 a vyhrál 8:2, když naše body získali Honza Novobilský a Rainy Stütz každý jeden. Přestože výsledek je jednoznačný nemáme se za co stydět, protože se hrála pěkná utkání i místy vyrovnaná. Toto utkání bylo pro  naše mužstvo i možností přípravy na nový ročník OP 1, který pro nás začíná dnem  28.9.2016. (rs)  
 
 
 
 
 

Příprava a turnaje  

 

 

TTC Duchcov A - KST Libědice Výběr  13:5

     Další přátelské utkání  s týmem TTC Duchcov A se odehrálo 24.8.2016 v Duchcově. Soupeř ve velmi silné sestavě dominoval a zvítězil jasným poměrem. Za  náš  tým bodovali : V. Soutner st. 3b, M. Lhotský 1b,  J. Novobilský 1b. (rs) 
 

KST Libědice výběr - TTC Duchcov Výběr 17:8 

     Ve středu 20. července 2016 na naše stoly přijel k odvetnému přátelskému utkání tým výběru TTC Duchcov. Hosté stejně tak jako náš tým byl z části v jiném složení. Vedle Miroslava Rady a Jirky Hrabánka přijeli Jiří Štika starší hrající za Teplice od nové sezony divizní soutěž a jeho syn Jiří Štika ml. a tyto doplňoval travař Josef Jonáš. Náš tým oproti minulému utkání u soupeře byl posílen o navrátilce Milana Lhotského, který okusil zápasový duel po odmlce od poloviny listopadu loňského roku , dále s Honzou Novobilským, vedle Venci Soutnera , Honzy Hadbávného a Rainyho Stütze, kteří hráli i v minulém přátelském utkání. Náš výběr vyhrál v poměru 17:8. Hrdinou večera byl navrátilec Milan Lhotský, který i přes velmi dlouhou nedobrovolnou pauzu opět hrál ve velkém stylu, kdy vyhrál čtyři utkání a   páté utkání s divizním Štikou st. prohrál těsně 3:2. Výborný výkon podal Honza Hadbávny, který opět nachází chuť a energii po uplynulé náročné sezoně. Nenašel přemožitele a v závěrečném zápase dokonce převálcoval i Štiku st. v poměru 3:1.  Pojistku jistoty přidal Venca Soutner st. 4 body, Honza Novobilský a Rainy Stütz přidali každý 2 body. (rs)
 

Vysoká Pec - KST Libědice C   4:21

     23. června 2016 zajíždělo mužstvo KST Libědice C ve složení Dušan Šablatura, Míra Zuzák, Honza Novobilský a Zdeněk Radimský k přátelskému utkání do Vysoké Pece. Utkání naše mužstvo vyhrálo s přehledem v poměr21:4,přičemž Dušan a Honza nepoznali hořkost porážky. (rs)
 

TTC Duchcov výběr- KST Libědice výběr  17: 9

     Ve čtvrtek 16. června 2016 jsme sehráli další přípravné utkání a to v Duchcově s tamním oddílem stolního tenisu TTC Duchcov, kde proti sobě nastoupily výběry. Domácí nastoupili k utkání v sestavě bratři Víchové, Hanousek, Hrabánek a Rada v našem týmu nastoupili Venca Soutner st., Honzové Blažek a Hadbávny, Míra Zuzák a Rainy Stütz.  Opět se hrálo systémem každý s každým a na závěr jako bonbónek jedna čtyřhra.  Utkání vyhrál domácí výběr v poměru 17:9, když naše body zaznamenal Venca Soutner st. 5, Honza Hadbávny 3 a Honza Blažek 1. Utkání bylo pro nás velkým přínosem nejenom pro herní kvality soupeře, ale i pro pestrou škálu  materiálů, kdy soupeř na nás nastoupil s různými potahy počínaje sendvičem přes anťák až po trávu i kvalitní klasiku, takže taková všehochuť proti , které často nehrajeme. (rs)
 

KST Libědice B - Výběr OÚ Blšany - 14:11 

     Další přípravný zápas jsme sehráli ve středu 8.6.2016 s výběrem OÚ Blšany u Loun. Hosté přijeli oproti původnímu domácímu utkání  v silné sestavě v čele se zkušeným Jardou Zmatlíkem  st., Sašou Čimperou, Tomášem Pešulou  , Vlastou  Patrovským ml. a Františkem Růžičkou. Odehrálo se celkem 25 utkání dvouher s výsledkem 14:11. Za domácí  tým nastoupil Honza Hadbávny, Honza Novobilský, Míra Zuzák, Honza Vápeník a Rainy Stütz .Utkání se neslo v kamarádském duchu. Na dobré atmosféře se také podepsalo dobré pohoštění , za které zaslouží pochvalu Míra Zuzák. (rs)
 

Putovní pohár města Grumbach se na rok zabydlel v Libědicích

     Dne 4. Června 2016 se v německém městečku Grumbach v areálu tamního oddílu stolního tenisku Fortuna 64 Grumbach uskutečnil již 13. ročník mezinárodního příhraničního turnaje ve stolním tenisu, kterého  se již čtvrtým rokem účastní i náš oddíl.  Turnaje se účastnilo 12.dvoučlených družstev, které hrály ve dvou skupinách po šesti .  Družstva na prvních čtyřech místech následně postupovala do čtvrtfinále, kde došlo k vyřazovacím soubojům a hrálo se v tzv. pavouku.  Oddíl KST Libědice měl zastoupení trojnásobné.  Nejúspěšnějším a zároveň vítězným družstvem  celého turnaje bylo družstvo KST Libědice 1, kdy dvojice Václav Soutner st. s  Richardem Maršíkem  vyhrála suverénním způsobem bez jediné porážky. Na druhém místě se umístilo německé družstvo Zwőnitz-Elterlein a na třetím  domácí družstvo Fortuna 64 Grumbach 1. Družstvo KST Libědice 2 ve složení Jan Blažek - Rainer Stütz skončilo na 5. místě turnaje zejména díky výborné hře Jana Blažka. Družstvo  KST Libědice 3 ve složení Miroslav Rada, Jiří Hrabánek hrálo vyrovnané souboje se soupeři ve skupině a umístilo se na 9 až 12. místě. Turnaj doprovázela kamarádská a vstřícná atmosféra i přes urputné a vypjané boje na stolech.  Součástí byly i tradiční grilované Bratwursty a stejky.  Minimálně na dobu jednoho roku jsou tak pro putovní pohár města Grumbach  novým domovem Libědice.(rs) 

 Vítězná dvojice s putovním pohárem

  Stupně vítězů

  Hráči reprezentující náš oddíl                                                                                              

 
 

Přátelské utkání v Blšanech u Loun 

24. května 2016 zajížděl náš tým ve složení Honzové Blažek, Novobilský a Vápeník a Míra Zuzák k přátelskému utkání do Blšan u Loun, kde hrála směsice hráčů Blšany A-C. Protože domácích hráčů hrálo 6 a každý si chtěl zahrát netradičně se odstoupilo od čtyřher a hráli se dvouhry a to 24 zápasů. Náš tým vyhrál jasným poměrem což není podstatné , hlavní bylo udržet si herní tempo i v čase přestávky soutěží. Hostující tým náš tým  uvítal přátelsky  i s pohoštěním a naoplátku nás ujistil, že přijede na naše stoly opět změřit síly v přípravě v nejbližší době. (rs)
 

Turnaj TJ Baník Březenecká Chomutov

7. května 2016 absolvovali naši dva hráči Venca Soutner st. a Rainy Stütz již desátý ročník tradičního turnaje v Chomutově na stolech TJ Baník Březenecká Chomutov. Vedle našich dvou hráčů se turnaje účastnilo dalších 60 hráčů z celé ČR. Jednalo se o turnaj dvojic. Naše dvojice postoupila  díky stoprocentní úspěšnosti Venci Soutnera jako druhá z pětičlenné skupiny a narazila v pavouku na silnou dvojici bratrů Průšových z Jirkova.  Venca Soutner vyhrál  svůj duel s Vojtou Průšou 3:2, Rainy Stütz bohužel prohrál s mladším z bratrské dvojice 2:3 a čtyřhra vyzněla 1:3 v náš neprospěch., což znamenalo umístění od 9 do 16 místa. Přemožitelé naší dvojice skončili v  turnaji na  4. místě. Celý turnaj ovládla dvojice Hejda otec a syn na druhém místě skončila dvojice Štiková Hykyš a  třetí místo obsadila dvojice z  Mostu  Hoffman  otec a syn. (rs)
 

Přátelské utkání KST Libědice B - KST Kadaň B  

     Ve čtvrtek 28.4.2016 jsme na domácí půbě sehráli s kamarády z KST Kadaň B přátelské utkání. Hosté přijeli ve složení bratři Míša a Tomáš Bartlové, Jamečný Roman, Poustecký Luboš. Za naše barvy nastoupili Honza Novobilský , Rainy Stütz, Jirka Tomeš, Míra Zuzák a posila Honza Vápeník. Utkání jsme prohráli v poměru 7:11 a zápas pro nás byl dobrou přípravou na novou sezonu. Body za naše barvy Honza Novobilský 2,5 Honza Vápeník 2, Rainy Stütz 1,5 Míra Zuzák 1. (rs)
 

 Turnaj TJ Spartak Lubenec 

     V sobotu 23.4.2016 pořádal oddíl stolního tenisu TJ Spartak Lubenc 9. ročník turnaje ve stolním tenise. Sešlo se zde 24 hráčů a to z okresu Louny a zároveň z plzeňské oblasti, karlovarska a rakovnicka. Hrálo se v 5 skupinách, dva první ze skupiny postupovali do vyřazovacích soubojů a tři hráli následnou soutěž útěchy. Dále se hrála i soutěž ve čtyřhrách. Hráči byly různých úrovní a to od okresních soutěží přes krajské soutěže až po divizi. Za náš oddíl se turnaje účastnili dva hráči a to Honza Blažek a Rainy Stütz. V soutěži jednotlivců postoupil do pavouka Rainy Stütz z druhé pozice ve skupině, Honzovi Blažkovi unikl postup těsně, když ve skupině skončil na třetím místě a šel tedy do útěchy. Rainy Stütz vypadl ve čtvrtfinále s Darinem Gornerem, který skončil celkově na druhém místě, Rainy se tak dělil o celkové 5-6 místo s Pacourkem z Hředlí. Ve čtyřhrách naše dvojice postoupila mezi šestici nejlepších, zde však byla vyřazena opět druhým mužstvem turnaje Vukliševič st.,Gorner Darin. Že souboje nebyly lehké a hrálo se urputně naznačují i dvě zlomené pálky během turnaje z nichž jednu zlomil náš Honza Blažek a turnaj dohrával se zapůjčenou od domácího Zdeňka Vukliševiče st. což bylo velmi hezké gesto.(rs)

Výsledky : 
Jednotlivci :
1. Ledl Jiří   Hředle

2, Gorner Darin  Břasy ( od podzimu LUBENEC)

3, Vukliševič Zd.st Lubenec

Čtyřhry:

1, Ledl, Pacourek    Hředle

2, Gorner, Vukliševič Zd.st..Břasy, Lubenec

3, Vukliševič Zd.ml., Vukliševič Tomáš    Lubenec

TURNAJ TJ Sever Žatec 

Dalším turnajem byl v sobotu 16.4.2016 v hale TJ Sever v Žatci. Z našeho oddílu se tohoto turnaje účastnil Venca Soutner st., Honza Hadbávny, Honza Blažek a Rainy Stütz. Turnaj se hrál ve dvouhrách a losovaných čtyřhrách. V počátku turnaje musel odstoupit Honza Hadbávny ze zdravotního důvodu, ze skupin postoupili Venca Soutner a Rainy Stütz a Honza Blažek hrál v soutěži útěchy. Venca Soutner st. ve čtvrtfinále prohrál s mosteckým Jiřím Macháčkem, Rainy Stütz prohrál v pavouku s pozdějším vítězem soutěže Martinem Hofmanem ml. z Mostu. Soutěž jednotlivců tedy vyhrál Martin Hofman s KST Most před Jiřím Macháčkem z TJ Baník Most třetí skončíl nám dobře známý Ríša Maršík z KST Bohnice. V soutěži čtyřher skončil zástupce našeho týmu Rainy Stütz společně s Jiřím Macháčkem z Mostu na čtvrtém místě. Turnaj byl výkonostně velmi dobře obsazený a to hráči z Prahy přes Most, Teplice, Chomutov až lounsko.(rs)

TURNAJ O Pohár obce Libědice 2016      

V sobotu 2.4.2016 se konal turnaj ve stolním tenise, který pořádal Klub stolního tenisu Libědice. Turnaj pod názvem "O pohár obce Libědice" byl první sportovní akcí v obci, která slaví v letošním roce sedmisté devadesáté výročí založení.

Samotný oddíl KST Libědice založený v roce 2010 v němž působí 23 aktivních hráčů, má s turnaji zkušenosti a ty prodal při pořádání již zmíněného turnaje, jehož první ročník poctilo svojí účastí celkem 24 hráčů. Konkurence bez výkonnostního omezení  přilákala hráče oddílů z Prahy, Lubence, Žatce, Chomutova, Jirkova, Teplic, Trnovan, Bořislavy, Duchcova, Kadaně, Cítolib, Dobroměřic, Markvartic, Thurgau (SRN) a domácího oddílu.

Turnaj byl vypsán pro kategorie dvouher a čtyřher. Dvouhra se hrála ve dvou stupních. Základní, v šesti čtyřčlenných skupinách a vyřazovací finálové části a soutěži útěchy. Čtyřhra se hrála vyřazovacím způsobem.

Soutěž čtyřher ve svém finále svedla dva nejvýše nasazené páry Maršík/Vaněk (Bohnice/Sorgau) a Soutner/Vukliševič (Libědice/Lubenec). Nejcennější kov si odnesla druhá zmíněná dvojice po vítězství 3:2. Třetí místo obsadila dvojice Baláž/Dráždil (Dobroměřice/Cítoliby) po vítězství 3:1 nad domácím překvapením Stütz/Novobilský.

V soutěži dvouher bylo vidět mnoho vynikajících utkání a to nejen díky prolnutí hráčů, kteří v soutěžích spolu nehrají ale i různých stylů. Soutěž útěchy hráčů třetích a čtvrtých míst za skupin vyhrál Libor Sýkora z Jirkova po finálovém bitvě s Michalem Bartlem z Kadaně. Ve finálové části s mnoha pětisetovými kláními konečné třetí místo obsadil Josef Baláž z Dobroměřic. Samotné finále se stalo kořistí stejně jako ve čtyřhře dvou nejvýše nasazených hráčů. Pozvaný Richard Maršík z KST Slovanu Bohnice a domácí Václav Soutner st. spolu v předchozích letech odehráli několik vynikajících utkání. V tomto finále byl šťastnější nejvýše nasazený Richard Maršík a po finálovém vítězství 3:1 se stal prvním vítězem turnaje „O pohár obce Libědice“.

Po celý turnaj bylo samozřejmě podáváno občerstvení a to velice chutné domácí uzenářské a cukrářské výrobky a krásně chladné pivo i nealko. Pořadatelé děkují všem kteří, podpořili tento velice zdařilý turnaj.

Velikonoční turnaj v Žatci 19.4.2014
 
Vítězná čtyřhra dvojice Soutner st. - Blažek
 
Překvapivý ale zasloužený výsledek po finálovém vítězství na dvojicí Lenešic Cibulka - Fencl 3:2

 

 

 

Turnaj v Libořicích 12.4.2014
 
Václav Soutner st. vítězně v Libořicích
 
 
 
 

banner_grenz

První účast našich barev na zahraničním turnaji dopadl více než na výbornou a mohlo být i lépe. Vynikající finále za super atmosféry jak ze strany domácích fandů tak naší malé skupinky, která se díky své přátelské povaze stala středem pozornosti.

Opravdu jen málo stačilo a mohl se náš oddíl postarat dokonce i o finále pod naší režií.

Utkání o 3.místo

Libedice B - Grumbach 2...3:2
Lhotsky-Schönheider 3:2
Kalanek-Tobschall 0:3
Čtyřhra 3:2

Lhotsky-Tobschall 1:3

Kalanek-Schönheider 3:2


F I N A L E !!!!!!!

Aufbau Chemnitz/Post SV Bamberg-Libedice A 3:2
Richter-Soutner jun. 1:3
Schulz-Soutner sen. 3:0
Čtyřhra 1:3
Richter-Soutner sen. 3:0
Schulz-Soutner jun. 3:2 

Ceny a poháry pro nejlepší

Sportovní hala v Grumbachu

Naše výprava na turnaji, Milan byl fotografem

Nástup všech 15 dvojic

a opět naše sestava

Nejhezčí okamžiky, při slavnostním vyhlášení výsledků a upřímná radost našich hráčů

Z leva domácí dvojice, která obsadila 4.místo. dále naši Vendové 2. místo,

dále vítězná dvojice a Pepa s Milanem na 3. místě

 

 

O Pohár primátora Chomutova

 

Není týdne, kdy se koná turnaj aby se hrál bez naší účasti. 11. května si dalo dostaveníčko osmdesát hráčů na Březenecké v Chomutově při turnaji " O pohár primátora v soutěži losovaných dvojic. Naše barvy se na turnaji opět neztratili. Svědčí o tom i závěrečná tabulka turnaje.

Hlavní soutěž

1. Veselý Milan Sparta Praha, Mandík Ladislav Polerady

2. Vokáč Jiří Baník Meziboří, Dráždil Milan Sokol Janov

3. Soutner Václav st. SK Libědice, Holý Václav SK Cítoliby

4. Malý Michal Baník Březenecká, Čtvrtečka Petr Baník Meziboří

5. Držálek Jan TJ Sever Žatec, Brand Roman Sokol Spořice

6. Lhotský Milan SK Libědice, Demjanová Eliška KST Jirkov

7. Průša Vojtěch KST Jirkov ,Jiroušek Martin Baník Březenecká

8. Štěpánek Jiří SKST Teplice,Kachelmaier Mir. SK Havran Kryry

 

 

   MIlan Lhotský s Eliškou Demjanovou skončil na 6. místě

.

    Venca Soutner st. s Vencou Holým na 3. místě 

 

Lubenec 2013

Sobota 4. května byla ve znamení Lubeneckého turnaje jednotlivců. Navázat na úspěšné vystoupeni v Kopistech chtěli oba Vencové a Jirka Tomeš.

Do závěrečných bojů o vavřiny stejně jako minulý týden se probojovali oba Vendové. Ve finále oplatil starší Venca porážku Janu Burdovi z Březenecké, kterou utrpěl ve Vejprtech, Venca již prohrával 2:0 na sety ale bojovností zápas obrátil a zaslouženě si odnesl pohár pro vítěze turnaje. Mladší Venca skončil na 4. místě, kdy v utkání o 3.místo prohrál s obhájcem vítězství Pacourkem z Rakovníka. 

Turnaj v Kopistech (MO)

I další turnaj tentokrát jednotlivců absolvoval Venda Soutner starší s mladším, Honza Novobilský a Jirka Tomeš. Honza s Jirkou předvedli asi svá maxima a proti vyhranějším soupeřům nebyla velká šance postupu a druhé kolo útěchy bylo pro oba konečnou. Po vyřazení však jejich podpora obou Vendů byla jako vždy suprová. Starší Venda v semifinále přehrál Jirku Vokáče a jasně po výsledku 3:0 postoupil do finále. Jen trochu štěstí v závěru čtvrtého setu druhého semifinále a finále mohlo být Libědickou záležitostí. Bohužel  Martin Hofmann byl tentokrát štastnějším a vyhrál 3:2. V souboji o 3. místo vyhrál mladší Venda nad Jirkou Vokáčem. Finále se stalo jasnou záležitostí rozjetého Martina Hofmanna a vyhrál 3:0.

Konečné pořadí turnaje 1. Martin Hofmann - KST Most

                                            2. Václav Soutner st. SK Libědice

                                            3. Václav Soutner ml. SK LibědiceMladší Venda v akci

Nejlepší hráči turnaje v Kopistech

 

Co dovede potěšit?   Libědice.....ani nevím že existujou. Kde to je? Odpověď však na sebe nenechala dlouho čekat. Stolně tenisová mapa náš oddíl už dobře zná.

 

Vejprty 2013 

V sobotu 20.dubna se konal již 22. ročník  turnaje dvojic ve Vejprtech. Sešla se zde velice kvalitní účast, kterou doplnila i družstva ze SRN. Byť byl turnaj velice dlouhý pro naše zástupce se stal úspěšným. Po vzájemné dohodě se spojilo mládí a zkušenost. Vendíci Soutnerove a Zdeňkové Vukliševičovi z Lubence.

Přání hlavního pořadatele o finalovém utkání obou dvojic jen těsně nevyšlo. Starší dvojice v semifinále podlehla dvojici Baníku Březenecká Burda, Skala, kterou ve finále jasně přehrála dvojice mladší. Starší Venda a Zdeněk v souboji o 3. místo podlehla původem domácí dvojici Štiková , Budjač a obsadila tak konečné čtvrté místo. Za zmínku jistě stojí i dílčí utkání turnaje kde všichni kluci porazili i hráče z vyšších soutěží. 

  Herna  a  kulturní dům ve Vejprtech

   Vítězové turnaje Zdeněk Vukliševič a Venda Soutner

  Celá naše výprava ve Vejprtech

 

 

MEMORIÁL IRENY POKORNÉ VE STOLNÍM TENISE

O víkendu 23.a 24. března patřil kulturní dům v Račeticích stolním tenistům.
Sobotní program patřil neregistrovaným sportovcům za širokého okolí o čemž svědčí místa ze kterých k nám hráči zavítali. Lounský okres reprezentovala skvělá parta z Bezděkova a dále Postoloprt a Liběšic. Dále se zúčastnili hráči z Radonic, Širokých Třebčic, Libědic a Račetic.
Velice kvalitní výkony všech hráčů v závěru přineslo toto pořadí.Vítězem se stal Michal Postředník z Liběšic, druhé místo vybojoval Miloš Meleg z Bezděkova a třetí příčku obsadil domácí Martin Kirchmayr.

                     Vítězné trio M.Kirchmayr, M. Postředník, M, Meleg

Nedělní program byl vyhrazen registrovaným hráčům soutěží KP II, OP I a II.
Nejvíce hráčů z celkového počtu čtyřiceti se rekrutovalo z domácího oddílu, které doplnili hráči Sparty Praha, KST Most, Baníku Meziboří, Sokola Horní Jiřetín, OÚ Polerady, TJ  Smolnice, TJ Sokol Černčice, OÚ Výškov, Havranu Kryry, OÚ Libořice, Severu Žatec, KST Jirkov, KST Kadaň.
Skupinová část turnaje rozdělila účastníky na hráče soutěže útěchy a finálového k.o. systému.
V soutěži útěchy prošel bez zaváhání pro vítězství Josef Pova ze Sparty Praha.

                Vítěz soutěžeútěchy Josef Pova Sparta Praha

Ve finálové části pavouka se dařilo domácím hráčům, kterým patřilo prvním a třetí místo. Domácí hráče rozdělil Martin Hofmann z KST Most. Vítězství 3:1 si v bojovném finále připsal Václav Soutner ml. po setech( 8:11,11:6,11:4,11:9 ). Třetí příčka patřila Václavu Soutnerovi st. jemuž vzdal utkání o 3. místo nejstarší hráč turnaje Zdeněk Hylský z Horního Jiřetína.

               Úspěšní registrovaní hráči V.Soutner ml, M.Hofmann a V.Soutner st.

Mezi účastníky turnaje bylo vícero hráčů ze soutěže KP II, kteří budou našimi soupeři v nadcházejícím ročníku soutěží. Výsledky dílčích utkání prozradily, že naše družstvo nemusí hrát v soutěži druhé housle.
 

 

21.5.2013

OÚ Polerady A+B - SK Libědice B+C 6:12

I odveta byla v naši režii. U kluků z céčka jsou vidět natrénované hodiny, které začínají přinášet své výsledky.

 

14.5.2013

SK Libědice A+B - OÚ Výškov A+B 15:7

Za domácí tým se představil Milan Lhotský, Pepa Kalánek, Dušan Šablatúra, Láďa Szetei a Jirka Molnár. Hosté v sestavě Honza Vápenik, Kuba Fiedler, Milda Hegr a Láďa Czervoniak. Supr příprava na další utkání a turnaje ve kterých půjde hlavně o reprezentaci oddílu.

 

8.5.2013

SK Libědice "C" - OÚ Polerady "A+B" 14:4

Vydařená příprava s družstvem hrající OP II okresu Most. Obě jasně vyhrané čtyřky a zřejmě větší zkušenost našich kluků ze soutěže. Odvetné utkání bude sehráno po dohodě za stoly soupeře.

 

26.4.2013

SK Libědice - Vysoká Libyně 9:9

Náš tým ve složení Venda Soutner st., Milan Lhotský, Pepa Bartoň a Honza Novobilský v odvetě s účastníke OP I soutěže okresu Plzeň sever, které obsadilo 3. příčku v právě skončeném ročníku. Libyňští bez své jedničky vybojovali s naším týmem, který hrál opět v kombinované sestavě tak aby si i ostatní zahráli proti novým soupeřům. 

 

30.12.2012

Poslední pink

Pod tímto názvem byl uspořádán turnaj pro pozvané kamarády. Hrálo se ve dvojicích systémem Davis cup. Ve dvou čtyřčlenných skupinách se hrála čtyřhra a dvouhry. V souboji o 3 místo se utkali mladíci bratři Urbánkové ze Žatce a kombinace Lubence a Žatce, kamarádů Petrů Městky a Podařila. Úspěšnější byla bratrská dvojice, která obsadila konečné 3 místo. Finále obstarala domácí dvojice ve složení Dušan Šablatúra a Láďa Szetei, která bohužel nestačila na dvojici travařů Míry Kachelmaiera a Rainera Stütze. Turnaje se zúčastnila ještě parta z Výškova, která je k nám velice zpřízněna.

Celý turnaj se nesl v duchu končícího roku a pokud bude jen možno určitě si toto hezké dostaveníčko zopakujeme, pokud nás Mayové opět nebudou chtít smazat ze zemského povrchu.

 

20.12.1012

Vysoká Libyně "A" - SK Libědice A+B 11:16

S učastníkem soutěže OPI Plzeň Sever, který v součastné době drží 3. místo v soutěži sehrál  "kombi tým" přípravný zápas a odešel z něj vítězně. Chuť po smolném okresním přeboru si zpravil Milan Lhotský, který vyhrál všech 5 dvouher i čtyřhru bez ztráty setu a potvrdil svoji stále stoupající formu. Skvělá Libyňská parta nám výlet oplatí. O odvetném utkání budeme včas informovat.

 

12.9.2012

SK Libědice "B" - KST Kadaň "B" 5:13

Béčko v kompletní sestavě přivítalo to Kadaňské a po slušném výkonu sice podlehlo, ale předvedená hra dává pro nadcházející ročník soutěže šance utkat se o místa v popředí tabulky

 

11.9.2012

SK Libědice „C“ – Bezděkov  14:4

Ostrá zkouška pro celý kádr před začátkem sezony v níž hráli všichni hráči. Byla zde vidět i drobná nervozita, hlavně v koncovkách několika setů, především za rozhodnutého stavu. Na omluvu je však nutno říct, že soupeř nechtěl odjet s nulou a vložil do závěru i trochu risku, který vycházel.

 

4.9.2012

SK Libědice „A“ – Lokomotiva Most  7:11

Hosté v sestavě M. Hoffmann st. + ml., Vykouk, Nemazal a Růta přehrálo naše áčko v několika smolných koncovkách setů. Byla to však velmi kvalitní příprava na nadcházející utkání Českého poháru

Šroubárna Žatec – SK Libědice „B+C“ 13:5

S nováčkem OPI  kombinované družstvo odehrálo přípravné utkání v němž si hráči z céčka okusili svoji výkonnost před začátkem jejich premiérové sezony a béčkaři  jak bude vypadat jejich účinkování  jako záloha áčka

 

16.8.2012

Tým Drbohlav – SK Libědice „A“ 2:16

Utkání  našeho nabuzeného týmu bylo opravdu jednoznačnou záležitostí. I taková to utkání je třeba odehrát pro zvýšení sebevědomí. Opět se vystřídal celý kádr této skvělé party.

 

13.8.2012

SK Libědice „A“ – Verva Litvínov  9:9

Velice kvalitní utkání s hráči vyznávají každý jiný styl hry. Naše barvy hájili všichni hráči celého kádru áčka. Že i 3:2 je vítězství  ukázal Pepča Kalánek, když za stavu 8:9 sehrál napínavé a pohledné utkání, kdy otočil nepříznivý stav z 0:2 na 3:2 a srovnal na konečných  9:9

 

Lenešice - SK Libědice 11:7

Velice přijatelný výsledek z půdy soupeře připravujícího se na vstup do 3.ligy. Náš tým hrál v sestavě Soutner st., Kalánek, Lhotský, Šablatůra a Tomeš. Domácí mužstvo se představilo v sestavě Cibulka, Leska, Obr a Uldrich.

 

24.7.2012
Sever Žatec - SK Libědice 5:13

Domácí v sestavě Plečinda, Suško, Pohanka, Vyhnálek a D.Urbánek v přátelském utkání s naším kombinovaným A+B týmem tahali za kratší konec a sestava Soutner st., Kalánek, Lhotský, Šablatúra a Tomeš skvělým výkonem přehrála své soupeře a připravila se tak na odvetné utkání v Lenešicích, kde bude soupeř ještě kvalitnější.

 

16.7.2012
SK Libědice "B+C" : Bezděkov 17:1

Pondělí 16.7. bude pro partu nadšenců do stolního tenisu z Bezděkova určitě dnem, kdy bude vzpomínat na první oficielní utkání ve své krátké existenci. Výsledek je určitě přiznivý pro naše barvy, ale to nadšení a radost ze získaného bodu v řadách soupeře bylo veliké a velice připomínalo naši radost ze stejné příležitosti. Tým hostí se představil ve složení Moeleg, Mohaupt, Lhoták a bodově úspěšný Schneider. Těšíme se na další určitě kladnou spolupráci s touto skvělou partou, která bude určitě novou krví v soutěžích našeho okresu.

 

8.7.2012
SK Libědice "A" - KST Kadaň "B" 17:1

Nedělní odpoledne patřilo přátelskému utkání s rezervou Kadaně. Tým nastoupil v nejsilnější sestavě ve složení Soutner st+ml. Kalánek a Lhotský. Tým hostí hrál v sestavě Vaško, Neprášek, a bratři Bártlové. Celý tým nastoupil velmi koncentrovaně a jediná porážka byla po vyrovnaném boji. Krátkou návštěvou podpořil tým i Pepča Bartoň, který je po lékařském zákroku. Celý oddíl věří v jeho brzký návrat.

 

3.7.2012
SK Libědice "A" -  Lenešice "B" 4:14

Velice kvalitní přátelské utkání se soupeřem, jehož "A" družstvo postoupilo do 3. ligy-

 Body domácích vybojoval V.Soutner st. Sestava domácích Soutner st.,Kalánek, Lhotský, Šablatúra a Molnár. Sestava Hostí Koželuh, Cibulka, Fencl a Zlatohlávek. Odveta V Lenešicích bude oznámena po dohodě oddílů.

 

1.7.2012

Konfrontace s mladíky Baníku Březenecká

Hráči B a C družstev si v rámci tréninku poměřili síly s mladíky, kteří však za stoly jsou již otrkanými hráči. Byla to pro některé naše hráče ukázka jak je stolní tenis krásná hra a na věku opravdu nezáleží. Pro nové hráče našeho oddílu to byla zkouška ohněm tak aby v dalších přátelských zápasech již opravdu věděli na co se soustředit a co vylepšit. Máme dnes v oddílu velice zkušeného hráče a ten bude všem dobrým rádcem a věříme i v oddílu i trenérem s kterým půjde naše výkonnost vzhůru.

 

7.5.2012

Krátké hodnocení výsledků na turnajích

Lubenecký i Chomutovský turnaj byl kvalitní přípravou, ale ukázkou co zlepšit a kde přidat v tréninku. Konfrontace s hráči vyšších soutěží OPI i KPII a I je vždy vítanou možností porovnání výkonnosti a tak trochu i okoukání soupeře pro budoucí vzájemná utkání. Výsledky jsou v našem případě tak trochu na druhém místě, ale věřte, že to co za stolem předvedeme není zas tak hrozné a v budoucnu se vše odrazí v soutěžích, ve kterých budeme účinkovat

 

22.4.2012

V sobotu 28.4. zavítáme na turnaj do Lubence a o týdem později na turnaj "O POHÁR PRIMÁTORA CHOMUTOVA"  losovaných dvojic na Březeneckou.

 

V sobotu 24.3. využila čtveřice hráčů ( oba Jirkové, Dušan a Láďa) pozvání nově vznikajícího oddílu Horního Jiřetína (MO) k prvnímu ročníku jarního turnaje ve stolním tenise. Dušan a Láďa ve skupinách skončili druzí, Jirka M. první a vybojovali postup do finalové části pavouka. Tam se katem stal pro Jirku M. a Dušana Jirka Mildorf z Výškova, Láda nepřešel přes domácího hráče ( asi jednoho z lepších ) až po tuhém boji .Jirka T. skončil ve své skupině třetí za dvojicí domácích. Stačilo možná troch klidu v koncovkách setů a výsledek mohl být jiný. V pavouku útěchy se stalo jeho konečnou semifinále, v němž prohrál s Laďou Czervoniakem z Výškova. Celé naše vystoupení však hodnotíme velmi kladně a to i díky našemu šprýmaři Dušanovi, díky jemuž i některé soustředěné tváře při smíchu roztáli.

Fotogalerie: Příprava a turnaje

Tato fotogalerie je prázdná.