administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 19. února 2019

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
TJ Baník Březenecká F-KST Libědice C  
12.2.19 od 17,00 h  
Bunkr Březenecká Chomutov
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

TJ Baník Březenecká D -KST Libědice B 

28.2.19 od 17,00h 
Bunkr Březenecká Chomutov
herna - bývalá škola Libědice
 
KPI.
KST Libědice A-TJ Baník Březenecká A
23.2.19 od 15h  
 
KST Libědice A - KST Jirkov B
24.2.19 od 10h 
 
 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje 
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

 

KP I - komentáře zápasů 

TTC Litvínov B - KST Libědice A  10:5 
     
     V neděli 10. února 2019 hrálo naše áčko v Litvínově s jejich béčkem. Naši nastoupili ve složení Milan Lhotský, Pepa Kalánek, Honzové Hadbávny a Novobilský. Body za naše  barvy Honza Novobilský 2, ostatní kluci každý po 1 bodu. Bohužel tímto utkáním a prohrou se náš tým dostal na poslední místo tabulky. (rs)
 
 
SKST Baník Most D - KST Libědice A  10:1 
 
     V sobotu 9. února 2019 hrálo libědické áčko v Mostě s KSTS Baník Most D. Na podzim v domácím utkání se soupeři rozešli smírny 9:9, avšak tentokrát domácí vyhráli jasným skórem 10:1. Jediný bod našeho týmu zaznamenala dvojice Milan Lhotský , Pepa Kalánek ve čtyřhře.Ve dvouhrách náš tým vyšel naprázdno a sportovně musíme přiznat, že na soupeře jsme opět neměli a bez  libědické jedničky zřejmě na lepší skóre  nelze pomýšlet.  (rs)
 
SKST Děčín B - KST Libědice A  10:0 
 
      V neděli 26. ledna 2019 áčko opět ve složení Milan Lhotský, Honza Hadbávny, Honza Novobilský a Rainy Stütz sehrálo utkání na stolech druhého mužtva soutěže Krajský přebor I. třídy a rozdíl oproti sobotnímu zápasu v Krupce byl výkonnostně velmi citelný. Přes jasnou porážku 10:0 byl pro nás dobrou zkušeností a kvalitním tréninkem s kvalitním soupeřem, na kterého jsme rozhodně neměli. (rs)
 
 
TJ Krupka B  - KST Libědice A   9:9 
 
     V sobotu 25. ledna 2019 zajíždělo libědické áčko k zápasu do Krupky, kde ve velmi pěkné moderní herně naše mužstvo ve složení Honzové Hadbávny a Novobilský, Milan Lhotský a Rainy Stütz  narazilo na tamní béčko. Po jedné vyhrané a jedné prohrané čtyřhře šli domácí do vedení 5:2, pak se ale mince otočila a náš tým vedl 7:5  a 9:6 , ale domácí nakonec dotáhli stav a tak rozchod obou mužstev byl smírný za stavu 9:9. Body za naše barvy : Milan Lhotský 3,5, Honza Hadbávny 2, Rainy Stütz 2 a Honza Novobilský 1,5. (rs)
 
 
TJ Sever Žatec B - KST Libědice A   10:2 
 
     V novém roce 2019 opět začátek se soupeřem s kterým naše áčko zakončilo rok 2018 avšak na jeho stolech v Žatci. Tentokrát jsme hráli bez marodného nejlepšího hráče Václava Soutnera a i ve složení Lhotský, Hadbávny, Novobilský , Stütz se rozhodně nemusíme za výsledek 2:10 proti lońskému účastníku divize stydět. Ani jedno utkání neměl soupeř s námi jednoduchou úlohu. Všichni naši hráči hráli dobře a nejvíce se dařilo Honzovi Novobilskému, který dokázal porazit 3:0 bývalého zkušeného divizního hráče a ještě s Milanem Lhotským přidal půl bodu za vyhranou čtyřhru 3:0. Bohužel Milanovi Lhotskému přes dobře rozehrané zápasy s žateckými mladíky, kdy vedl se nepodařilo dotáhnout vítězství do konce a dvě hry prohrál těsně 3:2. Také Honza Hadbávny a Rainy Stütz zahráli dobře i když bez vítězství. Body : Honza Novobilský 1,5 Milan Lhotský 0,5 bodu. (rs)
 
 
KST Libědice A  - TJ Sever Žatec B   0:10 
 
      V posledním soutěžním utkání Krajské soutěže KP 1 v roce 2018 nastoupilo áčko proti silnému mužstvu TJ Sever Žatec B. Soupeři přijeli v početné sestavě, kde vedle dvou velmi talentovaných mladíčků s trenérem  nastoupili již tři ostřílení borci se zkušenostmi i z divize a ligových soutěží. Výsledek byl jasnou záležitostí hostujícího týmu, který našemu mužstvu nedal sebemenší šanci a tento prohrál 0:10. Vyrovnanou partii ve čtyřhře zahráli Milan Lhotský a Rainy Stütz proti zkušené žatecké dvojici, avšak prohráli 2:3 a další vyrovnaný zápas 2:3 prohrál Honza Novobilský, jinak byly výsledky vždy jasné pro hostující hráče. (rs)
 
 
SKST Teplice B - KST Libědice A  10:1 
 
     V nedělním utkání 25. listopadu 2018 odehrálo libědické áčko mistrovské utkání v Teplicích proti KSTS Teplice B. Zápas by se dal přirovnat hry kočky s myší. Domácí byli jasně lepší  a po vyhraných čtyřhrách prohráli akorát jedno utkání ve dvouhrách, to vyhrál náš Venca Soutner st. ostatní hráči Milan Lhotský, Honza Novobilský a Rainy Stütz žádný bod nezískali i když Milan Lhotský byl blízko bodu, když prohrál těsně své utkání 3:2 se zkušeným domácím hráčem. (rs)
 
 
TTC Duchov A - KST Libědice A  10:4 
 
     V sobotu 24. listopadu 2018 zajíždělo naše áčko k druhému nováčkovi soutěže TTC Duchcov A. Soupeř nastoupil v silné sestavě a to se potvrdilo i  v samotném zápase, kdy náš tým dokázal držet krok do stavu 5:3 po dvou prohraných čtyřhrách. Pak už domácí zápas plně ovládli. Body za náš tým Venca Soutner st. 3, Milan Lhotský 1, Honza Novobilský a Rainy Stütz vyšli naprázdno. (rs)
 
 
 
 
 
KST Libědice A - ASK Lovosice A  10:8 
 
     První vítězství v nové sezoně a ve vyšší soutěži Krajský přebor I.třídy vybojovalo naše áčko v neděli 11. listopadu 2018 na domácí půdě proti soupeři z Lovosic. K utkání nastoupilo áčko ve složení Venca Soutner st. Milan Lhotský a dva hráči z béčka Honza Novobilský a Rainy Stütz. Po jedné vyhrané čtyřhře a jedné prohrané se utkání vůbec pro naše barvy nevyvíjelo dobře až do stavu 4:7 a jak jeden ze soupeřů prohlásil, že počítají s tím, že vyhrají 10:7, jako by to byl pro naše hráče impulz a utkání se začalo vyrovnávat. Od stavu 4:7 jsme začali dotahovat až do stavu 8:8 a poslední dvě dvouhry jsme již neponechali nic náhodě a podařil se nám skvělý obrat na 10:8. Bojovnost a kolektivní pojetí našeho mužstva ještě umocnil svojí přítomostí a povzbuzováním náš kamarád a spoluhráč z oddílu Honza Blažek, který se zotavuje po těžké operaci a přijel nás podpořit. Body za náš tým : Venca Soutner st.  4,5, Milan Lhotský 2, Rainy Stütz 2, Honza Novobilský 1,5.(rs)
 
KST Libědice A - TTC Roudnice A   4:10 
 
     Další zápas na domácích stolech absolvovalo naše áčko s tradičním týmem z Roudnice, který je našim častým soupeřem v Českém poháru. Situace se však časem změnila v obou týmech u hostů odešli někteří výborní hráči v posledních dvou letech  a tým už není to co býval u nás nastává obdobná situace, kdy naši talentovaní mladí hráči, ve které se vkládaly naděje, že se poperou o dobré výsledky se silnými soupeři ve vyšší soutěži o toto jaksi ztratili zájem. Náš tým proto hraje s podporou hráčů béčka, kteří takto získávají cenné zkušenosti. Sice výsledek jednoznačně hovoří o jasné výhře soupeře, ale souboje byly celkem vyrovnané. Výborné utkání odehrál Honza Novobilský, který s Vencou Soutnerem st. vyhrál čtyřhru rovněž bodoval v jedné dvouhře. Venca Soutner st. po týdnu stráveném na nočních šichtách v práci neměl svůj den, ale přesto ukázal srdce bojovníka a bojoval spíše sám se sebou než se soupeřem a byl pro nás všechny opět příkladem, že i když nic nevychází má se stejně bojovat. Body za naše barvy : Venca Soutner st. 2,5 , Honza Novobilský 1,5 b, Milan Lhotský s Pepou Kalánkem bohužel vyšli tentokrát na prázdno. (rs)
 
 
KST Jirkov B - KST Libědice A   10:1 
 
      Další utkání na soupeřovo stolech v Jirkově v neděli 28.10.2018 sehrálo naše áčko stejně tak jako v sobotu ve složení Venca, Milan Honza a Rainy. Stejně jako v sobotu to byl souboj zkušenosti a mládí s tím, rozdílem, že tentokrát soupeř vyhrál v poměru 10:1. Přestože výsledek hovoří jednoznačně opět byli k vidění nádherné souboje, kdy se naši hráči jednomu z favoritů soutěže snažili vzdorovat. Bod za náš tým : Venca st. 1. (rs)
 
TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Libědice A   10.2 
 
     První duel našeho áčka na půdě soupeře měl nádech prestižního utkání  tedy derby. Bohužel náš tým nebyl v plném složení k utkání nastoupili vedle hráčů základu Václava a Milana hráči béčka Honza a Rainy. Naproti tomu domácí nastoupili v nejsilnější sestavě což dokládá i samotný výsledek zápasuPro naše hráče z béčka to byla velmi dobrá zkušenost snažili se hrát bez bázně a i když své duely prohráli tak soupeře v některých okamžitích potrápili a podařilo se jim získat i nějaký ten set. Body za náš tým Václav 2.(rs). 
 
 
KST Libědice A - TTC Litvínov  B   6:10 
 
     V nedělním duelu na domácích stolech hostil náš tým mužstvo TTC Litvínov B. Náš tým nastoupil ve stejném složení jako v sobotu proti Mostu, avšak tentokrát byl soupeř nad naše síly. Své maximum opět odvedl Venca, který všechny své duely vyhrál zbytku mužstva se již však tolik nedařilo. Soupeř byl vždy o krůček napřed až do stavu 4:6 v náš neprospěch, pak se utrhl k rozhodujícímu náskoku do konečného stavu 6:10. Body za naše barvy : Venca 4,5, Milan 1, Pepa 0,5 bodu za čtyřhru, Rainy tentokrát vyšel naprázdno. (rs)
 
 
KST Libědice A  - SKST Baník Most D  9:9 
 
     Další v pořadí již třetí utkání na domácí půdě v krajské soutěži KP 1 sehrálo naše áčko proti týmu z Mostu v nekompletní sestavě kdy chyběl Venda ml. a Honza Hadbávny. V improvizované sestavě se podařilo našemu týmu získat cené body za remízu, když výhra utekla až v závěru celého utkání, ale průběh celého zápasu byl vyrovnaný.Tým soupeře přijel dokonce se 6 hráči. Premiéru v Krajské soutěži měl tentokrát domácí Rainy, kterému se podařilo překvapivě získat 2 body, když zejména překvapivý  byl skalp v podobě vítězství nad nejlepším hráčem hostí v poměru 3:1. Body za náš tým : Václav 3,5 Milan 2, Rainy 2, Pepa 1,5.(rs)
 
KST Libědice A  - TJ  Krupka B  9 : 9 
     V sobotu 29. září 2018 nastoupilo naše áčko k historicky prvnímu utkání soutěže Krajský přebor I. třídy proti mužstvu TJ Krupka B. Svůj prim v utkání zahrál náš nejlepší hráč Venca st. , který vyhrál svá čtyři utkání ve dvouhrách a se svým synem Vaškem i čtyřhru. Zdatně mu sekundovali Milan s Pepou, kteří pouze těsně prohráli čtyřhru a vyhráli oba své dvě dvouhry a získali tak důležité 4 body. Bohužel Venda se v průběhu utkání zranil a nedokázal připojit tolik potřebný bod, aby naše mužstvo získalo výhru. Poslední dvouhra, kterou Milan prohrál těsně 2:3 se svým soupeřem byla skutečným vyvrcholením zápasu. (rs) 
 
KST Libědice A - SKST Děčín B  7:10 
 
     Bohuhužel náš tým ve druhém domácím utkání v neděli 30.9.2018 neuspěl a se svým soupeřem z Děčína prohrál v poměru 7:10. Utkání již nehrál Venda, vedle Václava st. nastoupil Milan s Pepou tak jako v sobotu a doplnil je Honza. Soupeř měl ve svém celku dva mladé nádějné hráče, kteří našim hráčům dost zátápěli a bohužel v neděli už nebyl Václav stoprocentní a to se odrazilo i na výsledku. Tentokrát získal 2 body za vyhrané dvě dvouhry, Milan s Pepou vyhráli svoji čtyřhru, Milan ještě uspěl ve dvou dvouhrách a získal tak 2,5 bodu, Honza také vyhrál dvě dvouhry a přispěl také 2 body do konečného součtu. Pepa získal 0,5 bodu za čtyřhru. (rs)