administrace webu: KST LIBĚDICE

Jiří Tomeš
Libědice 98
Žatec
438 01
723 765 986

tomesak68@seznam.cz

POZOR !!!!

aktualizováno 14.dubna   2019

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Co nás čeká

 
 
OP2
KST Libědice C 
 
herna - nad hospodou U Lišků
 
OP1  

KST Libědice B 

 
herna - bývalá škola Libědice
 
KPII. 
 
 
 
 
 
 
herna- bývalá škola Libědice

Přípravné turnaje viz. rubrika
Příprava - turnaje  
 
 
 
 
herna-bývalá škola Libědice čp. 96
 
 
 
 
Adresy a souřadnice našich heren : 
 
Herna - hospůdka u Lišky
Libědice čp. 49
souřadnice : 
50.3160222N
13.3863914E

Herna - bývalá škola 
Libědice čp. 96
souřadnice :
50.3126653N
13.3820461E
 
 
 
 

 

 

KP I - komentáře zápasů 

KST Libědice A  - SKST Teplice B  2:10 
 
Body za naše barvy : Venca Soutner  2b. (rs)
 
KST Libědice A  - TTC Duchcov A  2:10 
 
Body za naše barvy : Rainy Stütz 1, Honza Novobilský s Milanem Lhotským 1 bod za čtyřhru. (rs)
 
 
ASK Lovosice A - KST Libědice A  10:3 
 
Body za naše barvy : Nonza Hadbávny 1, Honza Novobilský 1, Milan Lhotský 0, Rainy Stütz 0 , 1x WO. (rs)
 
 
TTC Roudnice A  - KST Libědice A  10:4 
 
Body za naše barvy : Honza Hadvábny 2, Milan Lhotský 1, Honza Novobilský 1, Rainy Stütz 0. (rs)
 
 
KST Libědice A - KST Jirkov B   1:10 
 
     Oproti sobotnímu výsledku jsme tentokrát uhráli proti Jirkovskému týmu alespoň jeden bod. Ve stejném složení jako v sobotu  bod získala dvojice Honza Hadbávny , Rainy Stütz ve čtyřhře. (rs)
 
 
KST Libědice A - TJ Baník Březenecká Chomutov A  0:10 
 
      V Sobotu 23.2.2019 přijel do Libědic první tým tabulky Krajského přeboru 1. třídy TJ Baník Březenecká Chomutov A. Soupeř byl jednoznačným favoritem, vždyť dosud okusil pouze jednou hořkost porážky. Utkání bylo jednoznačné a svědčí o tom i konečný stav v náš neprospěch 0:10. Jedinou útěchom pro nás může být to , že naši hráči dokázali s útočnými mladými soupeři hrát hezké výměny, které i hráči soupeře ocenili potleskem. Na více jsme rozhodně neměli. (rs)
 
 
TTC Litvínov B - KST Libědice A  10:5 
     
     V neděli 10. února 2019 hrálo naše áčko v Litvínově s jejich béčkem. Naši nastoupili ve složení Milan Lhotský, Pepa Kalánek, Honzové Hadbávny a Novobilský. Body za naše  barvy Honza Novobilský 2, ostatní kluci každý po 1 bodu. Bohužel tímto utkáním a prohrou se náš tým dostal na poslední místo tabulky. (rs)
 
 
SKST Baník Most D - KST Libědice A  10:1 
 
     V sobotu 9. února 2019 hrálo libědické áčko v Mostě s KSTS Baník Most D. Na podzim v domácím utkání se soupeři rozešli smírny 9:9, avšak tentokrát domácí vyhráli jasným skórem 10:1. Jediný bod našeho týmu zaznamenala dvojice Milan Lhotský , Pepa Kalánek ve čtyřhře.Ve dvouhrách náš tým vyšel naprázdno a sportovně musíme přiznat, že na soupeře jsme opět neměli a bez  libědické jedničky zřejmě na lepší skóre  nelze pomýšlet.  (rs)
 
SKST Děčín B - KST Libědice A  10:0 
 
      V neděli 26. ledna 2019 áčko opět ve složení Milan Lhotský, Honza Hadbávny, Honza Novobilský a Rainy Stütz sehrálo utkání na stolech druhého mužtva soutěže Krajský přebor I. třídy a rozdíl oproti sobotnímu zápasu v Krupce byl výkonnostně velmi citelný. Přes jasnou porážku 10:0 byl pro nás dobrou zkušeností a kvalitním tréninkem s kvalitním soupeřem, na kterého jsme rozhodně neměli. (rs)
 
 
TJ Krupka B  - KST Libědice A   9:9 
 
     V sobotu 25. ledna 2019 zajíždělo libědické áčko k zápasu do Krupky, kde ve velmi pěkné moderní herně naše mužstvo ve složení Honzové Hadbávny a Novobilský, Milan Lhotský a Rainy Stütz  narazilo na tamní béčko. Po jedné vyhrané a jedné prohrané čtyřhře šli domácí do vedení 5:2, pak se ale mince otočila a náš tým vedl 7:5  a 9:6 , ale domácí nakonec dotáhli stav a tak rozchod obou mužstev byl smírný za stavu 9:9. Body za naše barvy : Milan Lhotský 3,5, Honza Hadbávny 2, Rainy Stütz 2 a Honza Novobilský 1,5. (rs)
 
 
TJ Sever Žatec B - KST Libědice A   10:2 
 
     V novém roce 2019 opět začátek se soupeřem s kterým naše áčko zakončilo rok 2018 avšak na jeho stolech v Žatci. Tentokrát jsme hráli bez marodného nejlepšího hráče Václava Soutnera a i ve složení Lhotský, Hadbávny, Novobilský , Stütz se rozhodně nemusíme za výsledek 2:10 proti lońskému účastníku divize stydět. Ani jedno utkání neměl soupeř s námi jednoduchou úlohu. Všichni naši hráči hráli dobře a nejvíce se dařilo Honzovi Novobilskému, který dokázal porazit 3:0 bývalého zkušeného divizního hráče a ještě s Milanem Lhotským přidal půl bodu za vyhranou čtyřhru 3:0. Bohužel Milanovi Lhotskému přes dobře rozehrané zápasy s žateckými mladíky, kdy vedl se nepodařilo dotáhnout vítězství do konce a dvě hry prohrál těsně 3:2. Také Honza Hadbávny a Rainy Stütz zahráli dobře i když bez vítězství. Body : Honza Novobilský 1,5 Milan Lhotský 0,5 bodu. (rs)
 
 
KST Libědice A  - TJ Sever Žatec B   0:10 
 
      V posledním soutěžním utkání Krajské soutěže KP 1 v roce 2018 nastoupilo áčko proti silnému mužstvu TJ Sever Žatec B. Soupeři přijeli v početné sestavě, kde vedle dvou velmi talentovaných mladíčků s trenérem  nastoupili již tři ostřílení borci se zkušenostmi i z divize a ligových soutěží. Výsledek byl jasnou záležitostí hostujícího týmu, který našemu mužstvu nedal sebemenší šanci a tento prohrál 0:10. Vyrovnanou partii ve čtyřhře zahráli Milan Lhotský a Rainy Stütz proti zkušené žatecké dvojici, avšak prohráli 2:3 a další vyrovnaný zápas 2:3 prohrál Honza Novobilský, jinak byly výsledky vždy jasné pro hostující hráče. (rs)
 
 
SKST Teplice B - KST Libědice A  10:1 
 
     V nedělním utkání 25. listopadu 2018 odehrálo libědické áčko mistrovské utkání v Teplicích proti KSTS Teplice B. Zápas by se dal přirovnat hry kočky s myší. Domácí byli jasně lepší  a po vyhraných čtyřhrách prohráli akorát jedno utkání ve dvouhrách, to vyhrál náš Venca Soutner st. ostatní hráči Milan Lhotský, Honza Novobilský a Rainy Stütz žádný bod nezískali i když Milan Lhotský byl blízko bodu, když prohrál těsně své utkání 3:2 se zkušeným domácím hráčem. (rs)
 
 
TTC Duchov A - KST Libědice A  10:4 
 
     V sobotu 24. listopadu 2018 zajíždělo naše áčko k druhému nováčkovi soutěže TTC Duchcov A. Soupeř nastoupil v silné sestavě a to se potvrdilo i  v samotném zápase, kdy náš tým dokázal držet krok do stavu 5:3 po dvou prohraných čtyřhrách. Pak už domácí zápas plně ovládli. Body za náš tým Venca Soutner st. 3, Milan Lhotský 1, Honza Novobilský a Rainy Stütz vyšli naprázdno. (rs)
 
 
 
 
 
KST Libědice A - ASK Lovosice A  10:8 
 
     První vítězství v nové sezoně a ve vyšší soutěži Krajský přebor I.třídy vybojovalo naše áčko v neděli 11. listopadu 2018 na domácí půdě proti soupeři z Lovosic. K utkání nastoupilo áčko ve složení Venca Soutner st. Milan Lhotský a dva hráči z béčka Honza Novobilský a Rainy Stütz. Po jedné vyhrané čtyřhře a jedné prohrané se utkání vůbec pro naše barvy nevyvíjelo dobře až do stavu 4:7 a jak jeden ze soupeřů prohlásil, že počítají s tím, že vyhrají 10:7, jako by to byl pro naše hráče impulz a utkání se začalo vyrovnávat. Od stavu 4:7 jsme začali dotahovat až do stavu 8:8 a poslední dvě dvouhry jsme již neponechali nic náhodě a podařil se nám skvělý obrat na 10:8. Bojovnost a kolektivní pojetí našeho mužstva ještě umocnil svojí přítomostí a povzbuzováním náš kamarád a spoluhráč z oddílu Honza Blažek, který se zotavuje po těžké operaci a přijel nás podpořit. Body za náš tým : Venca Soutner st.  4,5, Milan Lhotský 2, Rainy Stütz 2, Honza Novobilský 1,5.(rs)
 
KST Libědice A - TTC Roudnice A   4:10 
 
     Další zápas na domácích stolech absolvovalo naše áčko s tradičním týmem z Roudnice, který je našim častým soupeřem v Českém poháru. Situace se však časem změnila v obou týmech u hostů odešli někteří výborní hráči v posledních dvou letech  a tým už není to co býval u nás nastává obdobná situace, kdy naši talentovaní mladí hráči, ve které se vkládaly naděje, že se poperou o dobré výsledky se silnými soupeři ve vyšší soutěži o toto jaksi ztratili zájem. Náš tým proto hraje s podporou hráčů béčka, kteří takto získávají cenné zkušenosti. Sice výsledek jednoznačně hovoří o jasné výhře soupeře, ale souboje byly celkem vyrovnané. Výborné utkání odehrál Honza Novobilský, který s Vencou Soutnerem st. vyhrál čtyřhru rovněž bodoval v jedné dvouhře. Venca Soutner st. po týdnu stráveném na nočních šichtách v práci neměl svůj den, ale přesto ukázal srdce bojovníka a bojoval spíše sám se sebou než se soupeřem a byl pro nás všechny opět příkladem, že i když nic nevychází má se stejně bojovat. Body za naše barvy : Venca Soutner st. 2,5 , Honza Novobilský 1,5 b, Milan Lhotský s Pepou Kalánkem bohužel vyšli tentokrát na prázdno. (rs)
 
 
KST Jirkov B - KST Libědice A   10:1 
 
      Další utkání na soupeřovo stolech v Jirkově v neděli 28.10.2018 sehrálo naše áčko stejně tak jako v sobotu ve složení Venca, Milan Honza a Rainy. Stejně jako v sobotu to byl souboj zkušenosti a mládí s tím, rozdílem, že tentokrát soupeř vyhrál v poměru 10:1. Přestože výsledek hovoří jednoznačně opět byli k vidění nádherné souboje, kdy se naši hráči jednomu z favoritů soutěže snažili vzdorovat. Bod za náš tým : Venca st. 1. (rs)
 
TJ Baník Březenecká Chomutov A - KST Libědice A   10.2 
 
     První duel našeho áčka na půdě soupeře měl nádech prestižního utkání  tedy derby. Bohužel náš tým nebyl v plném složení k utkání nastoupili vedle hráčů základu Václava a Milana hráči béčka Honza a Rainy. Naproti tomu domácí nastoupili v nejsilnější sestavě což dokládá i samotný výsledek zápasuPro naše hráče z béčka to byla velmi dobrá zkušenost snažili se hrát bez bázně a i když své duely prohráli tak soupeře v některých okamžitích potrápili a podařilo se jim získat i nějaký ten set. Body za náš tým Václav 2.(rs). 
 
 
KST Libědice A - TTC Litvínov  B   6:10 
 
     V nedělním duelu na domácích stolech hostil náš tým mužstvo TTC Litvínov B. Náš tým nastoupil ve stejném složení jako v sobotu proti Mostu, avšak tentokrát byl soupeř nad naše síly. Své maximum opět odvedl Venca, který všechny své duely vyhrál zbytku mužstva se již však tolik nedařilo. Soupeř byl vždy o krůček napřed až do stavu 4:6 v náš neprospěch, pak se utrhl k rozhodujícímu náskoku do konečného stavu 6:10. Body za naše barvy : Venca 4,5, Milan 1, Pepa 0,5 bodu za čtyřhru, Rainy tentokrát vyšel naprázdno. (rs)
 
 
KST Libědice A  - SKST Baník Most D  9:9 
 
     Další v pořadí již třetí utkání na domácí půdě v krajské soutěži KP 1 sehrálo naše áčko proti týmu z Mostu v nekompletní sestavě kdy chyběl Venda ml. a Honza Hadbávny. V improvizované sestavě se podařilo našemu týmu získat cené body za remízu, když výhra utekla až v závěru celého utkání, ale průběh celého zápasu byl vyrovnaný.Tým soupeře přijel dokonce se 6 hráči. Premiéru v Krajské soutěži měl tentokrát domácí Rainy, kterému se podařilo překvapivě získat 2 body, když zejména překvapivý  byl skalp v podobě vítězství nad nejlepším hráčem hostí v poměru 3:1. Body za náš tým : Václav 3,5 Milan 2, Rainy 2, Pepa 1,5.(rs)
 
KST Libědice A  - TJ  Krupka B  9 : 9 
     V sobotu 29. září 2018 nastoupilo naše áčko k historicky prvnímu utkání soutěže Krajský přebor I. třídy proti mužstvu TJ Krupka B. Svůj prim v utkání zahrál náš nejlepší hráč Venca st. , který vyhrál svá čtyři utkání ve dvouhrách a se svým synem Vaškem i čtyřhru. Zdatně mu sekundovali Milan s Pepou, kteří pouze těsně prohráli čtyřhru a vyhráli oba své dvě dvouhry a získali tak důležité 4 body. Bohužel Venda se v průběhu utkání zranil a nedokázal připojit tolik potřebný bod, aby naše mužstvo získalo výhru. Poslední dvouhra, kterou Milan prohrál těsně 2:3 se svým soupeřem byla skutečným vyvrcholením zápasu. (rs) 
 
KST Libědice A - SKST Děčín B  7:10 
 
     Bohuhužel náš tým ve druhém domácím utkání v neděli 30.9.2018 neuspěl a se svým soupeřem z Děčína prohrál v poměru 7:10. Utkání již nehrál Venda, vedle Václava st. nastoupil Milan s Pepou tak jako v sobotu a doplnil je Honza. Soupeř měl ve svém celku dva mladé nádějné hráče, kteří našim hráčům dost zátápěli a bohužel v neděli už nebyl Václav stoprocentní a to se odrazilo i na výsledku. Tentokrát získal 2 body za vyhrané dvě dvouhry, Milan s Pepou vyhráli svoji čtyřhru, Milan ještě uspěl ve dvou dvouhrách a získal tak 2,5 bodu, Honza také vyhrál dvě dvouhry a přispěl také 2 body do konečného součtu. Pepa získal 0,5 bodu za čtyřhru. (rs)